Wpis z mikrobloga

Mirki ! Miraski !

Potrzebuję rady przy wyborze prezentu na urodziny niebieskiego, bo mam dylemat a niestety nie orientuję się w sportowych sprawach. Chciałam mu kupić koszulkę, a dylemat mam taki: reprezentacji Polski czy Realu Madryt. Wolałabym kupić reprezentacji, ale moje pytanie czy warto teraz, czy za moment nie wyjdą jakieś nowe, fajniejsze ? Gdybym zdecydowała się na klubową to wtedy którą brać, bo jest ich kilka i nie wiem która prawilna ? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rzadko się udzielam na wykopie, wybaczcie więc zapewne złe otagowanie ! Liczę na pomoc bo urodziny w tą środę, a bardzo chciałam zrobić mu niespodziankę ( ͡ ͜ʖ ͡)

#urodziny #realmadryt #reprezentacja #niebieskiepaski #prezent
  • 19
@Kapitalis: Wiesz miałam już w ręku super przeciętną torbę na laptopa, bo mu się zniszczyła, ale kurde takie prezenty to niech mu daje babcia. Wczoraj był meczyk Realu i niebieski łezkę uronił, bo ma koszulkę sprzed kilku lat.
@yourgrandma: Aż tak nie jestem zacofana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kebobi: Opcja jest tylko jedna, na niebieskim się nie oszczędza ( ͡ ͜ʖ ͡
@kebobi: Jeżeli chodzi o wersję z Ligii Mistrzów to na stronie Adidasa jest tylko rozmiar S. Obdzwoniłam większość sklepów Adidasa w stolicy i niestety nic nie mają, a nie wiem gdzie są sklepy z autentycznymi rzeczami dla kibiców (w dodatku takie gdzie dostanę ten konkretny model z naszywką pucharu na rękawach) Zostaje mi tylko zamówić ze strony podstadionem.pl, ale poczekam jeszcze na odpowiedź @mlodymedyk czy ta z linku jest właściwym prezentem
@CzarnyBratek: Przybywam z odpowiedzią. No to tak. Ja mam dokładnie taką samą i to kupioną na podstadionem. Jest to sklepik, który też weryfikowałem u znajomych i nikt nie miał zastrzeżeń. Często są konkursy i ogólnie marketing na stronie realmadrid.pl -> świątyni kibiców Realu w Polsce, więc myślę, że jak coś byłoby nie tak to już by krzyczeli, ale ekipa prowadząca stronę też ich polecała na twitterze opierając się na doświadczeniach z
Mirki ! Miraski !


Potrzebuję rady przy wyborze prezentu na urodziny niebieskiego, bo mam dylemat a niestety nie orientuję się w sportowych sprawach. Chciałam mu kupić koszulkę, a dylemat mam taki: reprezentacji Polski czy Realu Madryt. Wolałabym kupić reprezentacji, ale moje pytanie czy warto teraz, czy za moment nie wyjdą jakieś nowe, fajniejsze ? Gdybym zdecydowała się na klubową to wtedy którą brać, bo jest ich kilka i nie wiem która prawilna