Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój niebieski jest trochę za bardzo o mnie zazdrosny. Nie jestem cudem świata, ale raczej nie jestem też brzydka (chociaż zapewne nie ma to wielkiego znaczenia). Dziś się wkurzył, bo po 1,5 roku (od roku jesteśmy razem) zmieniłam zdjęcie profilowe na FB (zwykle zdjęcie en face, na którym delikatnie się uśmiechał). Uznał, że jest seksualne, wypytywał po co zmieniłam i ogólnie był #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kiedy zobaczył mnie kiedyś jak rozmawiam z kolegą z pracy też się poirytował. Często też żartuje na temat tej zazdrości, ale żarty żartami, trochę prawdy w tym było. Takich przykładów (gdzie moim zdaniem przesadza, a ja naprawdę nie daję mu realnych powodów do zazdrości) jest więcej. Dodatkowo sporo mu się przytyło i jest mu mega źle z tego powodu, a nie robi nic, żeby schudnąć (mi jego waga jest obojętna, ale on często porusza ten temat i jest mu z tym źle). Zastanawiam się czy nie przekracza pewnych granic jeśli chodzi o zazdrość i co powinnam zrobić, żeby wiedział, że nie interesuje mnie nikt inny a zmiana zdjęcia profilowego nie ma nic na celu...

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zazdrosc #niebieskiepaski #rozowepaski #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Niech sam ruszy dupę, bo #!$%@? manianę i całą swoją nieudolność przerzuca na ciebie. Jakby mi różowa #!$%@?ła takie akcje to bym jej zrobił jesień średniowiecza, na szczęście jest normalna.

Chyba, że masz w przeszłości epizody zbyt chętnego rozkładania nóg, to wtedy sprawa jest nieco inna. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zastanawiam się czy nie przekracza pewnych granic jeśli chodzi o zazdrość i co powinnam zrobić, żeby wiedział, że nie interesuje mnie nikt inny a zmiana zdjęcia profilowego nie ma nic na celu...


@AnonimoweMirkoWyznania: granice przekroczyl stanowczo.
A zrobic nic nie mozesz, bo chocbys sie zawinela w arabskie szaty, nadal bedzie twierdzic, ze chcesz go zdradzic.

Gosc ma jakies kompleksy i nic nie zdzialasz, dopoki sam sie nie ogarnie. Chorobliwa zazdrosc nie
@AnonimoweMirkoWyznania: W ogóle co jest z ludźmi nie tak. Wiecie, że nie robicie niczego złego, zachowujecie się jak normalni ludzie, a jakieś zakompleksione dzbany robią wam o to pretensje, dyktują wam co możecie robić a czego nie, a wy jeszcze do tego k*wa mać zastanawiacie się co zrobić żeby iść tym matołom i mentalnym kastratom jeszcze bardziej na rękę. xD Szanujcie się odrobinę, serio.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Mirabelko kilka słów z nieco innej strony, niż wszyscy tutaj.
W sumie nie napisałaś nic konkretnego, a już wyrok na faceta wydany, jakie to typowe.

Musisz wiedzieć, że my jesteśmy facetami i widzimy to często inaczej sytuację niż wy.

Kwestia postrzegania bywa tu kluczowa i z niej się często biorą konflikty

Ty rozmawiasz z kolegą o czymś, nic złego nie robisz. Twój facet jednak widzi jak typ na Ciebie patrzy