Wpis z mikrobloga

Uzależnienie od cukru jest #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Staram się nie jeść słodyczy, jako że cukier jest szkodliwy dla zdrowia, jednak robię sobie wyjątki na różne imprezy, czy święta. Niestety po takiej imprezie przeszukuję nadaremnie cały dom w poszukiwaniu słodkości... Jedyne na co dziś natrafiłam to żelki (nie bardzo lubię) i czekolada gorzka (ostateczność, raczej używam do wypieków), która sobie leżała i leżała... Chciałabym żeby świat wyglądał inaczej i żeby słodycze miały takie właściwości zdrowotne jak na przykład jarmuż, kapusta albo kurkuma (albo i nie sądząc po ostatnim znalezisku na głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Już kit z wyglądem bo nawet byłabym w stanie zaakceptować nową siebie (BMI w normie ale dla przeciętnego wykopka wieloryb ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale #!$%@? nie chcę chorować na nadciśnienie, cukrzyce i wszystkie te inne cywilizacyjne gówna (,)

#chudnijzwykopem #odchudzanie #cukier
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JestemMisiem: Znam to. Dzisiaj miałam mega chęć na słodycze, ale na szczęście nie miałam żadnych w domu i nie chciało mi się wychodzić do sklepu. Zrobiłam sobie 2 kromki chleba z miodem ʕʔ Szukaj jakichś zdrowszych zamienników. Np. jabłka z cynamonem też są spoko.
  • Odpowiedz
@austra: Uwierz że jeżeli chodzi o szukanie zamienników to jestem mistrzem, ale dziś strasznie miałam ochotę na białą czekoladę i ciężko byłoby się oszukać jabłkami ( ).
  • Odpowiedz