Wpis z mikrobloga

Hej mirki, jaka mniej więcej ilość warzyw będzie odpowiednia przy diecie lowcarb? 300g pomidorów + 300g ogórka zielonego wystarczy?
#dieta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrGreeneye: pomidory maja wiecej weglowodanow niz inne warzywa. Jedz jak najwiecej warzyw, i jak najbardziej roznorodnych. Niech to bedzie szpinak, jarmuz, brokul, szparagi, ogorki, kalafior, cukinia
  • Odpowiedz
@zielakowy: jasne, ale chodzi o taką podstawę, którą sobie przygotowuje rano i to jest coś co na bank lubię (a lubię pomidory i ogórki). Z uwagi na dużą ilość mięs i nabiału nie chcę zakwasić organizmu i tutaj moje pytanie - jaka ilość warzyw pozwoli tego uniknąć :).
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: dlatego mowie ze powinines jesc wiecej warzyw. Bedac na low carb keto moje talerze przede wszystkim sa pelne roznych warzyw, ktore wymienilem powyzej. To ze jest to low carb nie oznacza ze masz zjadac tylko mieso i sery. Pamietaj ze gdy bedziesz zjadal za duzo miesa czyli bialka to w procesie gluconeogensis czesc aminokwasow przeksztalca sie w glukoze. Z nabialem jest tez ciekawie, niektore osoby kiedy jedza duze ilosci
  • Odpowiedz