Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@oszon A kto powiedział, że mam na myśli tylko wykop? :P

@Bociek01 Ktoś jeszcze zwraca uwagę na sposób zapinania rozporka/guzików w koszuli? Nieźle. :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Blaskun A mnie mierzi takie podejście. Bo większość nie robi niczego dla innych. Nie, żeby był to przymus, ale nie przepadam za egoistami.
  • Odpowiedz
Ktoś jeszcze zwraca uwagę na sposób zapinania rozporka/guzików w koszuli?


@biuna: sam już nie wiem. Ja tam dzięki nie zwracaniu uwagi na takie nic nie znaczące drobiazgi czuję się mniej ograniczony w życiu.
Nawet jeśli ktoś nie ufa Owsiakowi to niech nie płaci a nie z zapałem próbuje zbojkotować akcję. Szkoda, że tej energii nie przeznaczą na zajęcie się własnymi sprawami.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że jak kiedyś dorośniesz i będziesz miał dziecko w szpitalu podziękujesz za używaniu sprzętu zakupionego przez WOŚP.

A jeśli nie dorośniesz i Twoi rodzice będą potrzebowali pomocy to również im nie pozwolisz, żeby sprzęt WOŚP brał w tym udział.

@biuna Gość się trochę wygłupił ale plz nie stosuj takiego emocjonalnego terroru, ok? :)
  • Odpowiedz
@biuna: Są ludzie, których dupa piecze, że nie ich pieniądze trafiają do WOŚP. Jeżeli komuś tak to doskwiera wystarczy, że nie zapłaci i odetnie się od tej akcji.
  • Odpowiedz
@ediz4: Ale w zasadzie tutaj nie chodzi o tych, którzy nie dają do puszki. Każdy ma do tego prawo decydować jak zostaną wydane jego pieniądze (pytanie ilu pieniaczy na wykopie ma swoje pieniądze, a nie rodziców, ale to oddzielna kwestia :P). Tylko o ból dupy tak jak ten co się tutaj pojawił. Skoro mają ból o tę organizację, akcję to nie widzę powodu dla którego mieliby potem korzystać z "owoców" tej
  • Odpowiedz
Są ludzie, których dupa piecze, że nie ich pieniądze trafiają do WOŚP. Jeżeli komuś tak to doskwiera wystarczy, że nie zapłaci i odetnie się od tej akcji.


@mactrix: tutaj jest jeszcze problem tej natury, że samorządy i publiczna telewizja, de facto, dotowały WOŚP. chcąc, niechcąc każdy płacił.
  • Odpowiedz
@steemm @biuna spoko tylko tak się nie da, możesz zrezygnować z konkretnego leczenia czy procedury medycznej (bądź odmówić przyjęcia pomocy jako całości) ale raczej nie masz prawa do wyboru sprzętu, dostajesz to co jest, czy z serduszkiem czy bez

Tylko o to mi chodziło
  • Odpowiedz