Wpis z mikrobloga

@biuna: nikt nie ma bólu dupy o wośp, tylko o to, że Owsiakowie wypłacają sobie z puchy setki tysięcy złotych rocznie. przynajmniej w moim przypadku to tak wygląda.
  • Odpowiedz
via Android
  • 104
@zweipack A ja jak co roku odpowiem: dzięki sprzętowi zakupionemu przez WOŚP moja siostra mogła mieć pełną diagnozę, która wcześnie wykryła guza w mózgu.
I to dla mnie jest fakt poparty dowodami. ;)
  • Odpowiedz
@zweipack: dla mnie mogą brać tą kasę, o ile większość idzie faktycznie dla szpitali i mogą komuś pomóc

czepianie się że Owsiak też chce jakoś żyć za całe dobro które czyni jest moim zdaniem #!$%@? polaczkostwem i nigdy się z tymi ludźmi nie zrozumiemy
  • Odpowiedz
czepianie się że Owsiak też chce jakoś żyć za całe dobro które czyni jest moim zdaniem #!$%@? polaczkostwem i nigdy się z tymi ludźmi nie zrozumiemy


@Bambro: fajniej byłoby jakby żył z uczciwej pracy.
  • Odpowiedz
@zweipack a wiesz że pensje nie pochodzą za zbiórki? Wiedziałbyś gdybyś realnie przeczytał to sprawozdanie a nie powtarzał kłamstwa Wielguckiego. On już został skazany przez sąd za te kłamstwa. Chcesz iść w jego ślady?
  • Odpowiedz
@blubi_su: a może to sprzęt jest kupowany z odsetek, a pensje są z puchy? przecież fundacja ma jeden budżet, a to całe tłumaczenie, to tylko kreatywna księgowość. poza tym gdyby pensje zarządu były po prostu mniejsze, to wośp mógłby wydawać te ekstra pieniądze na sprzęt medyczny, albo woodstock.
  • Odpowiedz
@biuna: W naszym kraju nawet takie inicjatywy mają grono zagorzałych hejterów i to często w środowiskach określających się jako "katolickie", co jest dość przykre bo jednym z założeń wiary katolickej jest niesienie pomocy bliźniemu
  • Odpowiedz
Dopóki nie zagłębiłam się w odmęty Internetu, nie sądziłam, że można mieć ból dupy o WOŚP.


@biuna: taki jeden bóldupił tu o to, że mój różowy ma rozporek w spodniach w niewłaściwą stronę niż na różowego przystało więc jesteśmy lewakami i gardzi nami motzno o.O
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@zweipack Mam nadzieję, że jak kiedyś dorośniesz i będziesz miał dziecko w szpitalu podziękujesz za używaniu sprzętu zakupionego przez WOŚP.
A jeśli nie dorośniesz i Twoi rodzice będą potrzebowali pomocy to również im nie pozwolisz, żeby sprzęt WOŚP brał w tym udział.
  • Odpowiedz
@zweipack kłamiesz, kłamiesz i łżesz. Potwierdź te zarzuty jakimiś dokumentami albo zgłoś to do sądu. Możesz też poprosić Piotra Wielguckiego żeby Ci powiedział że już za to przegrał. Ale spoko. Taki zatwardziały kłamca jak Ty przecież się tak łatwo nie podda.
  • Odpowiedz