Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Niebieski dzisiaj o 7 rano pojechał na seminarium. Potem jedzie na rozmowę o pracę, później odwiedzić swoich rodzicow w innej miejscowosci.
Nie zobaczymy sie juz do niedzieli wieczór (,)
I tak mi przykro trochę, bo mimo ze to ledwie 2 dni to zdalam sobie sprawę, że będą to pierwsze noce od prawie 2 lat jakie spedzimy osobno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 31
@TaoHosts ja nigdzie nie powiedzialam, ze bedzie mi strasznie ciężko.
Stwierdzilam fakt, ze takie zdarzenie bedzie miec miejsce i ze jest mi 'troche smutno' bo nie jestem do tego przyzwyczajona, a jak wiadomo jestesmy niewolnikami przyzwyczajen.
W sumie nie wiem do czego to porownac. Ostatni raz tak mialam jak po kilku latach ogladania co tydzien odcinku dr. House'a jak seria się skonczyla a ja o tym zapomnialam i dnia w ktorym miala
@bdr90 tez mielismy tak wczesniej przez 5 miesiecy bo ja Poznań a niebieski Gorzów Wlkp ( ͡° ʖ̯ ͡°) to wcale nie bylo fajne i wiem co czujesz Mirku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Shyvana: No dobrze, ale dlaczego piszesz mi

Wlasnie dlatego jestescie #tfwnogf xD


Zadałem normalne pytanie - okej, odpowiedziałaś teraz na nie, ale co moje pytanie ma wspólnego z tym czy mam dziewczynę czy nie, oraz czy bawię się w psychiatrę i specjalistę od związków czy nie. :v
@TaoHosts uznalam Twoje pytanie za zawoalowany atak bo czesto widze Twoje komentarze w podobnym tonie i uwazam ze sa agresywne xD
A czy tak bylo to wiesz tylko Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)