Wpis z mikrobloga

@Przegrywens: tez kiedys mnie to zastanawiało czemu ludziom to przeszkadza bo kasa idzie na sprzęt medyczny i temu podobne. Ale ostatnio widziałem ze w TVP zorganizowało jakaś zbiórkę, która miała byc chyba w założeniu konkurencja dla WOŚP i Kurski chwalił sie ze oni są orkiestrą codzienną. No i wtedy do mnie dotarło. Mimo ze to na szczytny(chyba) cel to bym im kasy nie dał bo gnoja nie lubię. I całego pisu
@Sicnot: Ja się zgadzam, ale tutaj ten dysonans powstaje dlatego, że do bardzo wielkich szufladek wrzuca się ludzi o wielu różnych poglądach i jednym wspólnym. Jak podzielisz polaków na prawo-lewo, wierzących-niewierzących, pis-po, to nie ma możliwości, żeby ci ludzie wewnątrz tych grup sobie nie przeczyli, bo świata nie da się podzielić w ten sposób.
Ja chcę wolności słowa, tak dla siebie, jak i dla innych grup społecznych, z którymi się nie
@Tarec Też nie chodzi mi o ujednolicenie poglądów całego narodu bo po pierwsze to niemożliwe, a po drugie nie przyniosło by żadnych korzyści. Dyskusja jest niesamowicie ważna, ale nie z klapkami na oczach i uszach. Szkoda tylko że tak mało osób to rozumie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Przegrywens jak ktos podejdzie z puszka to wrzucam, ale nie bardzo popieram sposob zbierania. Taka potezna akcja, setki tysiecy wolontariuszy, licytacje dosc wartosciowych przedmiotow a zebrane tylko 40M. Do tego koszty organizacji imprezy. 40M to panstwo #!$%@? na byle glupoty.
Wysztko było by ok, gdyby owsik nie angażował sie politycznie i tyle w temacie, po co się w to mieszać i np. na brudstoku zapraszac jakieś żałosne "autorytety", przemawiające do bananowej młodzieży z iq grubo ponizej średniej.