Wpis z mikrobloga

@Przegrywens: Czekam aż PISiory zaczną wycofywać sprzęt WOSP ze szpitali, albo wytoczą mu proces.
Zrobię wtedy kilka pochodni, wezme widły i ruszam do Wawy spalić im tą budę. Przysięgam.
  • Odpowiedz
A nie jednemu pewnie ten sprZęt dupe uratuje, oby poprosił o nie używanie :) tej aparatury dla swojego brajanka xd
  • Odpowiedz
@Przegrywens: ja nie wiem co to za moda, obnoszą sie z tym wspieraniem, czy tez jego brakiem, jakby #!$%@? nie wiem, grube miliony przelewali tym fundacja. Dla mnie i WOŚP i Caritas to to samo. Fundacja jak fundacja.
  • Odpowiedz
  • 5
@Przegrywens Ta hipokryzja narodu... Jak ktoś wstawi obrazek (przykładowo) "Zamiast do kościoła, w niedzielę idę do centrum handlowego" to zaraz wszyscy mu gratulują i zgodnie mówią #!$%@?ć kler, ale kiedy osoba o odmiennych poglądach wstawi coś pro-Kościelnego to zaraz jest hejt że "a to jak jesteś taki/a pobożny to nie korzystaj ze służby zdrowia" XDDD

Oby tak dalej
  • Odpowiedz
  • 3
@Tarec Faktycznie, nie dokończyłem swojej myśli i nie każdy może się domyślić o co chodzi. Już tłumaczę.
Ostatnio wiele się mówi o wolność słowa, Polacy ta dumnie o nią walczą. Mówi się też o państwie świeckim, ale to nie powinno polegać na antagonizowaniu Kościoła i jego członków. Jeżeli ktoś chce tępić daną grupę to ustrój totalitarny zaprasza, ale wtedy nie można zasłaniać się demokracją. Jeżeli natomiast faktycznie chodzi o wolność słowa to
  • Odpowiedz
@haddopna: czemu? koszt tego sprzętu, ogólnie inicjatywy to nie tylko to co ludzie wrzucą do puszek, a pewnie nawet nie jest to połowa. W wielu miastach samorządy się angażują, policja, straż, czasami wojsko itd, jest mnóstwo kosztów które ponosi każdy podatnik w związku z tą zbiórką i to jest każdego cegiełka. Nawet jak nie wrzucisz do puszki 2zł to Twoje 2zł i tak już tam popłynęło.

Chyba, że jest tak że
  • Odpowiedz