Wpis z mikrobloga

Jest i druga opowieść. Jak ktoś znajdzie więcej niech wrzuca i da mi znać.
#mariuszek #coolstory #truestorybro

Fef 3 godz. temu #

Poprzedni Mariuszek dostał 99 plusów, więc zanim skończę to pisać pewnie będzie ze 100 (nie #!$%@? tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Opowiem wam teraz mirasy jak to Mariuszek chodził do szkoły.
Mariuszek swoją burzliwą przygodę z systemem edukacji zakończył na 8 klasie starej podstawówki i nie podjął wyzwań jakie wyznaczała mu szkoła średnia. Swój błąd spostrzegł stosunkowo niedawno bo 3 lata temu, kiedy próbował poderwać pewną studentkę farmacji. Dziewczyna oczywiście Mariuszka zbyła. (a on zrozumiał to za pierwszym razem i nie drążył tematu, z tego miejsca chciałbym pozdrowić @dreaper ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Mariuszek jako stworzenie nieuznające własnych wad wywnioskował, że to wina tylko i wyłącznie braku wykształcenia. Bo pewnie ona by chciała z nim być, kto by nie chciał, tylko się przed znajomymi wstydzi. Tym samym Mariuszek postanowił naprawić błędy młodości i wrócić do szkoły.
Przez 3 lata wmawiał wszystkim, że robi zaocznie szkołę średnią dla dorosłych w Poznaniu. #!$%@?, że do Poznania jest 200 km, nikomu nie przyszło do głowy, że on coś kręci. Po prostu wychodził z domu w weekend i jechał do szkoły.
Cała sytuacja zmieniła się miesiąc temu podczas, wydawałoby się, niewinnej rozmowy. Siedzimy sobie na ławce pod stołówką, jest przerwa.

Mariuszek, ty masz teraz jakoś zakończenie nie? bo 3 klasa szybciej kończy
no teraz będzie, niedługo
a co to jest za szkoła w ogóle, jak to się nazywa?
liceum dla dorosłych europa

Siedziałem obok i bawiłem się telefonem, jakoś tak bezmyślnie zacząłem wyszukiwać tej jego szkoły w googlach.
Liceum dla dorosłych Europa. No jest. W Poznaniu. Też się zgadza. Wchodzę na stronę a tam #!$%@? baner.

PILNE
UWAGA LIKWIDACJA SZKOŁY.
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI.

O #!$%@?.
Wchodzę w te aktualności a tam ogłoszenie.

likwidacja szkoły, zamykamy ta buda w #!$%@?, przyjdźta odebrać dokumenty xD

Patrzę na datę dodania tego newsa,

Poznań 05.12.2012r.

O #!$%@?.
Patrzę na Mariuszka

#!$%@? Mariuszek diable coś ty #!$%@?ł xD

Zaczynam tłumaczyć, że wszedłem na stronę tej szkoły a tam nius z zeszłego roku, że zamknięte. To o #!$%@? chodzi?
Mariuszek jebnął buraka i cały czerwony coś kręci, że to błąd strony, że #!$%@?-muje, dzikie-węże. Chwilę tak postał a potem obrócił się, pobiegł na stołówkę zakładową i zniknął jak batman. Już go tego dnia nie spotkałem.
Wszyscy łącznie z jego starymi myśleli, że on chodzi do szkoły a #!$%@? po prostu wychodził z domu, wsiadał w PKS i jechał w #!$%@?, rzekomo do Poznania. Przez 3 lata.
Mam taką teorię, że na początku naprawdę tam jeździł ale albo go #!$%@?, albo się wypisał, i bał się o tym powiedzieć. Udawał, że cały czas się tam uczy i nawet nie zauważył, że mu tą szkołę zamknęli. Ale jaka jest prawda? To wie tylko Mariuszek.
#chlodnaopowiescbrachu #coolstory #mariuszek
  • 4