Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #przegryw #heheszki ##!$%@? #truestory
Mircy, co się odwaliło, to ja nawet nie.
Wchodziłem sobie do bloku, w którym wynajmuję miejsce garażowe.
Podchodzę do windy, stoi przy niej typ - model "czuły drwal" (ok 20-25lat, broda, rurki, nóżki jak patyczki). Typ wcisnął sobie przycisk do góry, ja na dół, bo do garażu. Przyjechała winda z zaznaczeniem "na dół". No to się ładuję i nagle typ wyskoczył do mnie z mordą co to ja sobie, kto pierwszy guzik wcisnął i jakieś w tym stylu.
Wyszedłem do niego z windy, tłumaczę mu zasadę działania strzałek w górę i w dół a typ do mnie "zaraz ci #!$%@?ę" i do przodu. No bywa, co prawda biłem się ostatni raz przed 30-ką, czyli ze 4 lata temu, ale ryj mam składany parę razy to i teraz wytrzyma a gość waży pewnie połowę tego co ja, najwyżej na nim usiądę i poczekam aż klient sobie tam pod spodem zdechnie...
Grzecznie odstawiam plecak i torbę na ziemię, nie przerywając kontaktu wzrokowego, żeby Seba nie miał przewagi a on cofa się do windy (akurat przyjechała druga) i co mówi?
...
"Masz farta, że mam rękę #!$%@?ą, bo bym ci #!$%@?ł"

Co k##wa?!! Czaicie coś takiego? Wyobrażacie sobie tego tchórza, który randomowo straszy ludzi #!$%@? a jak ktoś się postawi, to stosuje tekst jak z podwórka? Jakby przyszło co do czego to by krzyczał "nie w szczepionkę"? Jak można być taka podłą, niską, tchorzliwą, debilną #!$%@?ą, żeby prowokować i uciekać? Załamka...

Powiedziałem mu grzecznie "tchórzliwa ku##wa z ciebie", w międzyczasie drzwi się zamknęły a ja zostałem z plecakiem i zakupami w pustym korytarzu.

Masakra...
  • 29
@MarySued: Mi honoru obrażać nikt nie będzie zwłaszcza jakiś rurkowiec i zwłaszcza jak #!$%@? z takim textem. Poza tym policja sądy..... trzeba mieć pecha żeby tam to trafiło a jak trafi to ja byłem w kinie ;) a i ciężar dowodu spoczywa na oskarżycielu wiec... Chciała byś, żeby twój niebieski pasek tak sprawę zostawił jak ktoś by Ci zbluzgał?
@sexlord: słowo klucz - monitoring. Bywam tam codziennie, bez problemu mnie zidentyfikują. Ja już raz się nadziałem na "udział w bójce" (nie dość, że mnie szyli, to jeszcze policja mnie targała na przesłuchania, bo reszty nie zidentyfikowali), nie zawsze trzeba iść na całość.
@Waspin: Jak gostek na Ciebie #!$%@? z nasady co widać na monitoringu? że wyciągnąłeś ręce przed siebie i pokazywałeś STOP! (w uproszczeniu) jak się na Ciebie rzuci podciągasz pod obronę konieczną i bang! #lamusdown