Wpis z mikrobloga

Jakoś nie idzie mi prowadzenie dziennika na forum, to może chociaż Mirko będzie trochę motywowalo. Trenuje dla siebie, bez jakiejś spiny co do wyników czy formy, bo psuje mi to przyjemność z samego trenv owania ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzisiejszy trening po długiej przerwie.
MC do 100kgx5
Podciąganie szerokim nachwytem 4 serie ostatnia +20kgX6
Poręcze 4 serie ostatnia +25kgx10
Uginanie ze sztanga 2 serie

Lekki trening na wprowadzenie do dłuższego mam nadzieję ciągu treningów.

#mirkokoksy #silownia
Krasina - Jakoś nie idzie mi prowadzenie dziennika na forum, to może chociaż Mirko bę...

źródło: comment_BSJ2Sn9sankDy5SX0IZS2up2KtGOTeTe.jpg

Pobierz
  • 24
via Android
  • 1
@brylant_brylant
Nigdy nie mierzyłem, z resztą to można szacowac na oko na podstawie zdjęć. W aparaty diagnostyczne jakoś nie wierzę jak widziałem wyniki znajomych, które różnią się diametralnie od ich wyglądu.
Co do diety przerobiłem baardzo dużo, najprzyjemniej było na CBL.
Kreatyna, beta alanina, d3, cynk a to wszystko jak mi się przypomni. Chociaż jeszcze całkiem niedawno bardzo tego przestrzegalem, żeby wszystko było dopiete na ostatni guzik.

@anakinarizona ( ͡°(
@Krasina: niezłe wyniki w podciąganiu i to na roztrenowaniu - szanuje.
skoro na luzie bez spiny to pewnie też bez sterydów.. jak widać można dobrze wyglądać.. najbardziej śmieszą te mirkokoksowe anabole ze strzykawką w dupie co wcale nie wyglądają lepiej np. od Ciebie..
Masz mój props.
via Android
  • 1
@Sarza01 dziękuję, miło to usłyszeć :)
Żeby nie było niedomówień wolę od razu napisać, że gdy ostaryna stawała się popularna to zrobiłem na niej jeden cykl. To w sumie wiele osób wie z body factory i pochodnych bo się z tym nie ukrywalem.
A teraz już około roku niestety się obijalem i niewiele trenowalem.

@PrawyKuba może za jakiś czas :) w sumie coś tam wiem, więc może jakieś ciekawostki żywieniowe czy treningowe
@Krasina: jestem teraz na CBL i jest spoko, zero porannej i poobiadowej zamula po jedzeniu, ale trenuje o 16 tak jak Keifer polecał, i trochę jednak mało siły jest bo od rana bez węgli + dość często jestem ospaly:/ kawę pije przed treningiem. Jakieś porady co do CBL?

BTW super forma! Gratulacje :)