Wpis z mikrobloga

@NajwyzszaFormaSztuki: Tak jak pisałem @tosyu snowboard mi niestety też odpada (a kochałem deskę!!! Jeździłem na obie strony, miałem Bartona BigFoot i ustawione wiązania prawie równolegle, wszystko mi jedno było goofie czy regular...). W szachy uwielbiam grać, ale to trochę nie ta adrenalina :P Nawet mi się wiedźmin do grania skończył, deprecha na 110% :P

@fotograf_warszawiak: No ja też myślę chyba o przyczepce większej, busik na 10 osób i zrzuta, wyjdzie
@blubi_su: nawet osobówka i przyczepka na dwa moto by się opłacała. A w Hiszpanii jest taaaanio, a w takim sezonie jak teraz - tanio jak barszcz. Ja na przełomie sierpnia i września płaciłem 430EUR za apartament dla 4 os na tydzień. A było to w kurorcie. Na zadupiu i w takim sezonie jak teraz można wynająć dom na zadupiu za podobne pieniądze.
@blubi_su: nawet swego czasu mówiłem "dobra, zgrywam filmy na bieżąco, póki pamiętam czy było coś ciekawego i powycinam" taa. Zrobiłem z 4 razy tak i tyle. (fakt, wtedy to w końcu spiąłem w jeden filmik, bo już nie było trudno :D)
Ja na przełomie sierpnia i września płaciłem 430EUR za apartament dla 4 os na tydzień. A było to w kurorcie. Na zadupiu i w takim sezonie jak teraz można wynająć dom na zadupiu za podobne pieniądze.


@fotograf_warszawiak: oO gdzie? Bo brzmi mega fajnie cenowo. Z dużym wyprzedzeniem szukałeś? Gimmie more info :P Może być na priv ;)