Wpis z mikrobloga

@fotograf_warszawiak: @FLAqMastah: Zatanawiam się co w przypadku powiedzmy 8 osób. Trzeba by większego busa wypożyczyć i zapakować pod sufit ubraniami, butami, kaskami itd. Trzeba by sprawdzić jakie koszta takiego IVECO czy innego większego kalibru samochodu tak by wepchnąć do środka 8 maszyn.
  • Odpowiedz
@blubi_su: dlatego ja chcę wyjechać do Californii ;) Sezon trwa 12 mcy ()
co do wypadu fajny pomysł, pytanie czy nie lepiej (taniej) obczaić sobie lot za pół darmo np. na teneryfę i tam nająć sobie sprzęta, niż się tarabanić busem i przyczepką, szczególnie że jak sypnie śniegiem podczas przejazdu to na drodze może być różnie.
  • Odpowiedz
@blubi_su: ja liczyłem właśnie takie duże iveco albo lt albo sprintera. I powiem szczerze 4 motory to maksimum.
Przy większej ilości to cały tir :D 3000 EUR w jedną stronę. Ale to nie wiem ile musiałbyś tych ludzi mieć żeby to się opłacało. Ale jak da się to komuś zlecić za 125% tego co wychodzi busem to i tak bym to zlecił.
  • Odpowiedz
@blubi_su: no spoko, tak tylko mówię ;) chciałem gównoburzę... znaczy tfu. tą, burzę mózgów zrobić :P
nie liczyłem tego wszystkiego, taka tylko sugestia że może być to lepsza opcja ze względu bezpieczeństwa i czasu (a może i pieniędzy)
  • Odpowiedz
@blubi_su: spoko, słyszałem od różowej, że jesteś doborowym kompanem ;) jak tylko będziesz we Wrocławiu albo ja będę w wawie to dam znać, chyba że się gdzieś w połowie drogi trafi okazja ;)
  • Odpowiedz
@Przepior86: Bardzo chętnie, hmmmmm wrocka na razie nie mam w planach. ale kto wie. Kto wie :-) Dawno mnie tam w sumie nie było. Może by tak motopiwko tam zrobić. Hemm hemm hemm. Przemy ślę sprawę :)
  • Odpowiedz