Wpis z mikrobloga

Kto wg Was znajdzie sie w top10 2016r?
Wg mnie:
coldzera, device, s1mple, snax, Fallen, shox, Scream, byali, forest, olofmaiser.

Z wymienionych pierwsza szostka na pewno powalczy o podium, a calej reszty nie jestem pewny.
#csgo
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Olof grał tylko na początku roku, później przerwa i po przerwie rozpad.


@donOGR: To prawda. Ale mimo tego na początku roku grał bardzo dobrze. W sumie, po zmianach - na Epicenter też był spoko.
Nie sądzę, by tak nagle zapomnieli i go skreślili z całego rankingu rocznego. (Imo już powinien być kilka miejsc temu, 10-20, to tak w sam raz dla niego w 2016 ;p No, ale nie było dla niego miejsca, bo trzeba było wcisnąć Fnxa i Get_Righta).
Tak porównując - Magisk nie był na żadnym majorze, grał mniej niż Olof na dużych turniejach (43 mapy vs 81 map), grał głównie w drugiej połowie roku, a jednak się załapał. No nie wiem,
  • Odpowiedz
@Borsuk_Miodowy: @vlodek2532: @donOGR: Mam wolną chwilę, to Wam coś pokażę, może nie widzieliście. ;)
Jest sobie na Twitterze współwłaściciel hltv i jednocześnie osoba odpowiedzialna za ranking, Tgwri1s.
W czasie kwalifikacji do majora publikował tam statystyki graczy. Niżej jest sklejka: ranking najlepszych graczy tych kwalifikacji wg strony hltv i ichni rating, statystyki (łącznie z ratingiem 2.0, którego używają do rankingu) wszystkich graczy, które wrzucał na
juq - @BorsukMiodowy: @vlodek2532: @donOGR: Mam wolną chwilę, to Wam coś pokażę, może...

źródło: comment_O1BnwdXKAnxTOThvGE7o3HBc1x3ptzhl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Bedziesz pickowac?

@Borsuk_Miodowy: Nie sądzę. Raczej się nie bawię w takie rzeczy. ;p

Na pewno skorzystam przy wybieraniu druzyny marzen na majora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Borsuk_Miodowy: Pamiętaj, że to tylko kwalifikacje, tam nie grali wszyscy, którzy będą na majorze. ;)
  • Odpowiedz