Wpis z mikrobloga

Niestety limit wynosił 10, więc nie wszyscy się zmieścili - wywaliłem tych mniej charakterystycznych i tych co do których podejrzewałem, że nie będzie wiele uwag.

Po takim czasie można już chyba oceniać. Zachęcam @daj_pan_spokoj i @BarekMelka do użycia tych waszych mikrolist, również @Majk jak masz jakąś listę z #cbom Również bardzo zachęcam kolegów z tagu #4konserwy do wołania znajomych.

#neuropa #4konserwy #pytanie #ankieta #polityka
C.....Z - Niestety limit wynosił 10, więc nie wszyscy się zmieścili - wywaliłem tych ...

źródło: comment_Ci1ywiVmSw2gZiFr69QmuzbjCU4QiKNE.jpg

Pobierz

Najgorszy minister rządu Beaty Szydło to...

  • Gliński Piotr (Kultura i dziedzictwo narodowe) 0.3% (3)
  • Ziobro Zbigniew (Sprawiedliwości) 5.7% (52)
  • Morawiecki Mateusz (Rozwój i finanse) 21.9% (198)
  • Szyszko Jan (Środowisko) 8.8% (80)
  • Waszczykowski Witold (Sprawy zagraniczne) 24.1% (218)
  • Zalewska Anna (Edukacja narodowa) 6.9% (62)
  • Jurgiel Krzysztof (Rolnictwo i rozwój wsi) 1.0% (9)
  • Macierewicz Antoni (Obrona narodowa) 24.0% (217)
  • Radziwiłł Konstanty (Zdrowie) 5.4% (49)
  • Rafalska Elżbieta (Rdzina, praca i pol. społeczna) 1.9% (17)

Oddanych głosów: 905

  • 54
  • Odpowiedz
Wołam zainteresowanych (144) z list anty-antywolnościowa, Nie ma żadnej neuropy.
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @daj_pan_spokoj @Lipathor @BarekMelka @Marpop @GordonLameman @franek-pokrywko @ASZ1000 @kvvach @GilbertEatingGrape @Ultimator @dasto123 @MalyBiolog @falszywy_prosty_pasek @steemm @Haqim @Wolnosciomierz @smyl @prawa_reka_sorosa @nawon @wielooczek @Jah00
  • Odpowiedz
@CrtZ: Oczywiście Rafalska za przygotowanie i realizowanie socjalistycznej propagandy w postaci 500+, obniżenia wieku emerytalnego, podwyżki płacy minimalnej i wprowadzenia minimalnej stawki godzinowej na umowach zlecenia. Do tego pomysły o objęciu obowiązkową składką umów o dzieło.
  • Odpowiedz
#!$%@? mać tu nie ma jednego dobrego ministra. Najlepszy z najgorszych to chyba Gliński bo nic o nim nie słychać i generalnie nic nie robi. Cała reszta... ja walę.
  • Odpowiedz
@CrtZ: Najlepsze jest w tej sondzie to, że ci o których najmniej słyszymy są automatycznie uważani jako najlepsi bo o pozostałych się mówi najczęściej tylko źle. O zgrozo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz