Wpis z mikrobloga

Niestety limit wynosił 10, więc nie wszyscy się zmieścili - wywaliłem tych mniej charakterystycznych i tych co do których podejrzewałem, że nie będzie wiele uwag.

Po takim czasie można już chyba oceniać. Zachęcam @daj_pan_spokoj i @BarekMelka do użycia tych waszych mikrolist, również @Majk jak masz jakąś listę z #cbom Również bardzo zachęcam kolegów z tagu #4konserwy do wołania znajomych.

#neuropa #4konserwy #pytanie #ankieta #polityka
C.....Z - Niestety limit wynosił 10, więc nie wszyscy się zmieścili - wywaliłem tych ...

źródło: comment_Ci1ywiVmSw2gZiFr69QmuzbjCU4QiKNE.jpg

Pobierz

Najgorszy minister rządu Beaty Szydło to...

  • Gliński Piotr (Kultura i dziedzictwo narodowe) 0.3% (3)
  • Ziobro Zbigniew (Sprawiedliwości) 5.7% (52)
  • Morawiecki Mateusz (Rozwój i finanse) 21.9% (198)
  • Szyszko Jan (Środowisko) 8.8% (80)
  • Waszczykowski Witold (Sprawy zagraniczne) 24.1% (218)
  • Zalewska Anna (Edukacja narodowa) 6.9% (62)
  • Jurgiel Krzysztof (Rolnictwo i rozwój wsi) 1.0% (9)
  • Macierewicz Antoni (Obrona narodowa) 24.0% (217)
  • Radziwiłł Konstanty (Zdrowie) 5.4% (49)
  • Rafalska Elżbieta (Rdzina, praca i pol. społeczna) 1.9% (17)

Oddanych głosów: 905

  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CrtZ: O ile rozumiem Macierewicza i Waszczykowskiego tak nie rozumiem, czemu Morawiecki tak wysoko a Szyszko i Zalewska nisko. Ponoć jeszcze Jurgiel słabo, ale nie interesowałem się.
  • Odpowiedz
@urs6: Morawiecki słabo bo Korwinoidy aktualnie promują go w swoich korwinowskich kręgach jako skrajnego socjalistę, ktory chce wszystko opodatkować. A ze tu wielu korwinków to stąd ten wynik.

  • Odpowiedz
@CrtZ: Morawiecki, nie toleruje keynesistów. Gdyby nie program 500+ to kasę przepierdzieliłby jak Shinzo Abe próbując rozruszać gospodarkę (realizując wielkie wydatki publiczne) z marnym skutkiem.
Czy to nie przypadkiem szyszko przeprowadził ustawę dot. wycinki drzew na własnym terytorium ? W końcu mogę ściąć swoją wierzbę przy drodze. Chyba eko-świry na niego głosowały
  • Odpowiedz
@CrtZ: przecież wykopki z imienia znają tylko dwóch, a jeszcze hurr morawiecki podnosi podatki durr. to jest nie do zrealizowania. Mój wybór to szyszko, bo jest on odpowiednikiem mieszczucha w ministerstwie rolnictwa, albo leczącego raka vit c w ministerstwie zdrowia.
  • Odpowiedz
@CrtZ: Zdecydowanie Waszczykowski - zepsucie opinii PL w świecie, jego niefortunne gadki w mediach.
Na 2. miejscu Macierewicz i Szyszko - pierwszy za #!$%@? armii, a drugi za naukowość.
Reszta sporo od nich odstaje pod względem wpadek.
  • Odpowiedz