Wpis z mikrobloga

Niestety limit wynosił 10, więc nie wszyscy się zmieścili - wywaliłem tych mniej charakterystycznych i tych co do których podejrzewałem, że nie będzie wiele uwag.

Po takim czasie można już chyba oceniać. Zachęcam @daj_pan_spokoj i @BarekMelka do użycia tych waszych mikrolist, również @Majk jak masz jakąś listę z #cbom Również bardzo zachęcam kolegów z tagu #4konserwy do wołania znajomych.

#neuropa #4konserwy #pytanie #ankieta #polityka
C.....Z - Niestety limit wynosił 10, więc nie wszyscy się zmieścili - wywaliłem tych ...

źródło: comment_Ci1ywiVmSw2gZiFr69QmuzbjCU4QiKNE.jpg

Pobierz

Najgorszy minister rządu Beaty Szydło to...

  • Gliński Piotr (Kultura i dziedzictwo narodowe) 0.3% (3)
  • Ziobro Zbigniew (Sprawiedliwości) 5.7% (52)
  • Morawiecki Mateusz (Rozwój i finanse) 21.9% (198)
  • Szyszko Jan (Środowisko) 8.8% (80)
  • Waszczykowski Witold (Sprawy zagraniczne) 24.1% (218)
  • Zalewska Anna (Edukacja narodowa) 6.9% (62)
  • Jurgiel Krzysztof (Rolnictwo i rozwój wsi) 1.0% (9)
  • Macierewicz Antoni (Obrona narodowa) 24.0% (217)
  • Radziwiłł Konstanty (Zdrowie) 5.4% (49)
  • Rafalska Elżbieta (Rdzina, praca i pol. społeczna) 1.9% (17)

Oddanych głosów: 905

  • 54
  • Odpowiedz
@CrtZ: Chyba lepsza ankieta by była - który nie jest kompletnym dyletantem w tym składzie.
Bo tu widzę, że np. Zalewska odstaje od najgłośniejszych nazwisk, a jednak powinna być też gdzieś z przodu.
  • Odpowiedz
@CrtZ: Moi kandydaci z uzasadnieniem
- Macierewicz - za kompletny bajzel w armii, wdrożenie zarządzania totalitarnego wewnątrz (wymiana wszystkich dowódców, wymuszony udziału armii w imprezach o charakterze propagandowym) oraz sprawa OT które powoli wygląda jak ORMO skrzyżowane z radzieckimi Wojskami Wewnętrznymi.
- Ziobro - za akcje w prokuraturze i powrotu do stalinowskiej idei sądownictwa, rozbudowę uprawnień służb wobec obywateli oraz wywalanie policjantów i pracowników podległych służb zajmujących się udziałem PiS
  • Odpowiedz
@CrtZ: Zdecydowanie Macierewicz:
- uwalony kontrakt na Caracale,
- obrona terytorialna,
- "tysiące" dronów
- Mistrale za 1$,
- Harry Janniger,
- Misiewicz...
  • Odpowiedz
serce mówi Ziobro (on jeszcze pokaże co potrafi), rozum Macierewicz ex aequo z Waszczem, bo robią z nas Nibylandię
  • Odpowiedz
Ankieta jednokrotnego wyboru... Nie mogę zagłosować. To naprawdę bardzo trudny wybór. Jest co najmniej kilku "pewniaków", a reszta tak bardzo nie odstaje
  • Odpowiedz