Wpis z mikrobloga

14 lutego zobaczycie mnie jako jednego z męczenników w kinie. I pomyślicie "co za pantofel" no właśnie nie, zostałem wrobiony w oglądanie "ciemniejszej od dupy sashy grej strony greja" poprzez pułapkę mojego różowego. Po udanej randce, powiedziała że chce się odwdzięczyć i też nas zaprosić gdzieś, pomyślałem spoko. Mówi "pójdziemy dwoma parami, ja z tobą i kuzynka z chłopakiem" Myślę spoko, kiedy. 14 grudnia, okej luzik. Ale ostatnio na wykopie zauważyłem dziwną zbieżność daty i tytułu. Dzisiaj przycisnąłem różowego, tak wyrok jest potwierdzony. Oficjalnie 14 lutego zostaną mi odebrane wszelkie resztki RiGCzu. Próby wykręcenia się są niemożliwe bo wszystko zblatowane i jeśli wystawie różowego to śmiało mogę przez kolejny rok #!$%@?ć gruz ze smalcem i widzieć tę nienawiść. Podobno chce mnie zaprezentować kuzynce. No ja #!$%@?, na takim filmie...

Wołam towarzysza niewoli @db95

#przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #kino #zalesie #gorzkiezale
Pobierz Volt224 - 14 lutego zobaczycie mnie jako jednego z męczenników w kinie. I pomyślicie ...
źródło: comment_0orXKcPjQ0AReEnjTkCMFgwaS2I2k7Bk.jpg
  • 9
@TomdeX: nóż w kieszeni to się otwiera jak myślę o moim interesie w tym przedsięwzięciu. Ewentualnie różowy będzie bardziej chętny na zabawy. A bilety 50 zet, żarcie pewnie 30 a i czas bez mirko bezcenny ( ͡° ʖ̯ ͡°)