Wpis z mikrobloga

@lavinka: Likwidacja gimnazjalistów - tysiące nieużytków przeznaczonych na ruinę ze względu na to, iż każda wieś będzie miała swoją parodię szkoły podstawowej; tysiące zwolnień - nie koniecznie nauczycieli, ale sam personel porządkowy (sekretarki, woźne), co z koleji powoduje znaczące i pogłębiające się bezrobocie. Zlikwidujmy gimbusiarsto, #!$%@? ostro ekonomię, płaczmy, że to przez złą i #!$%@?ą UE. Kocham mój kraj.
tysiące zwolnień


@atencja_jak_cie_moge: i bardzo dobrze... im mniej ludzi utrzymywanych z budżetu tym lepiej. Szkoda, że PiS tego nie rozumie i jest to wyjątek.

powoduje znaczące i pogłębiające się bezrobocie

to brzmi jakbyś sugerował, że w Polsce jest pogłębiające się bezrobocie, podczas gdy od kilku lat regularnie spada...

Zlikwidujmy gimbusiarsto, #!$%@? ostro ekonomię, płaczmy, że to przez złą i #!$%@?ą UE. Kocham mój kraj.

o czym ty pier...olisz? Leki wziąłeś?
@llllllll: W sumie to nie wiem nawet jak cię potraktować. Jako zwykłego nieszkodliwego trolka, czy kogoś kto na prawdę nie widzi paranoji jaką wprowadzają chaotyczne i (na siłę)rewolucjonistyczne pod każdym aspektem państwowości - działania pis-u?
Jeśli chodzi o drugą odpowiedź, której udzieliłeś grzecznie cytując fragment mojego postu. Przyznaje się bez bicia, mogłeś mnie źle zrozumieć z powodu literówki (s)powoduje. A znaczące i pogłębiające się, potraktowałbym bardziej jako sugestię. Nie jako jakiś
@atencja_jak_cie_moge: W sumie nie wiem nawet jak cię potraktować. Jako zwykłego nieszkodliwego trolka, czy kogoś kto na prawdę nie widzi w jaką paranoję popada sugerując, że mógłbym popierać całościowe działania pis-u?
Jeśli chodzi o ten wzrost bezrobocia, to przypomnę może, że nadal w sumie będzie 12 klas do obsłużenia, więc zwolnieni nauczyciele znajdą miejsce pracy w innej szkole z dnia na dzień. Jeżeli chodzi o sprzątaczki, woźnych itp. to im mniej
@lavinka: Za 8 miesięcy ustawa wchodzi w życie a nie ma nawet podstawy programowej.

Nawet rząd Buzka - najgorszy w historii III RP - wprowadzając te gimnazja nie zrobił takiego #!$%@?, jaki teraz zrobi PiS.
Najlepsze jest to, że kiedy upowszechniły się patologie szkolnictwa, ze względu na dostępność telefonów komórkowych i większą świadomość uczniów i rodziców to wszystko spadło na gimnazja, gdzie patologia wcześniej wcale mniejsza nie była.
tysiące zwolnień - nie koniecznie nauczycieli, ale sam personel porządkowy (sekretarki, woźne), co z koleji powoduje znaczące i pogłębiające się bezrobocie.


@atencja_jak_cie_moge: Widzę, że ktoś tu jeszcze nie wyszedł z poprzedniego ustroju, albo żyje w Korei Północnej, więc informuję: szkoły i ogólnie system edukacji jest dla uczniów i to im ma służyć. Nie woźnym, nie sekretarkom, nie nauczycielom.
I #!$%@?ąc od tego czy cała reforma jest dobrze przygotowana (nie wiem, nie