Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W tym roku przeżyłem kolejny zawód związany z #zwiazki

Śliczna, inteligentna, mówiąca w kilku językach, rodzinna i nawet religijna, z b. fajną osobowością i najładniejszym uśmiechem na świecie. Nie żadna korposucz, atencyjna karyna, zwykła dziewczyna, nawet trochę szara myszka.

Zdradziła mnie z byłym...

To jest najbardziej #!$%@? uczucie. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że KAŻDY może Cię zrobić w #!$%@?. Rozumiem, gdyby oszukała mnie karyna albo zostawiła mnie laska, która 3x w tyg bywa klubach, nie miałbym bólu dupy. Nie robiłem inby, po prostu zerwałem kontakt, ale boli jak cholera. Już nie tyle fakt, że ONA mnie zdradziła tylko właśnie to, ze jak ja mam komuś zaufać? Skoro w #!$%@? walą ludzie, którzy wydawałoby się nie mają nic wspólnego z takimi klimatami.

Ja rozumiem, że mogło nie wyjść, nie pasowaliśmy do siebie, ale jak można komuś wskoczyć do łóżka będąc w związku, jak można coś takiego komuś zrobić? Przecież to ma być najważniejsza osoba w Twoim życiu..

Przykro mi, tak po prostu.

#zwiazki #tfwnogf #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: Skąd dowiedziałeś się, że Cię zdradziła?
Wiesz bardzo często jest tak, że takie osoby specjalnie mydlą Nam oczy, pokazują siebie w najlepszym świetle żeby nam nawet do głowy nie przyszło, że mogą coś takiego zrobić.
Ja miałam 2 związki, gdzie zostałam zdradzona, teraz mam trzeci i to na dodatek na dużą odległość, mimo wszystko potrafię zaufać. Nie każdy jest taki. Trzeba sobie to uzmysłowić i też nie ufać każdej osobie
@AnonimoweMirkoWyznania: Może myślisz zbyt stareotypowo? "karyna" "korposucz" niby by zdradziła towarzyska by zdradziła, a twoja kochana "szara myszka" nie? Tzn nie mówię, że Twoja wina, bo to ty jesteś tu pokrzywdzony, ale pamiętaj, żeby naprawdę poznać kogoś dla tej osoby, każdy jest inny, a nie szufladkować. Długo byliście razem? Miała wcześniej kontakt z byłym? Ile czasu minęło od ich rozstania? Wiedziałeś w ogóle takie rzeczy? Mówiła o nim?
@biurwa: dokladnie... przekonanie, ze "po wygladzie" mozna dojsc, ze ktos ma sklonnosci do zdrady albo nie jest strasznie plytkie...

pewnie niejedna "korposucz" albo "karyna" jest wierniejsza niz jakas szara myszka. No i bycie szara myszka nie znaczy, ze czasem czlowiekowi uczucie rozumu nie odbierze.
@biurwa: @hrumkel: Sto procent racji. Zawsze bawi mnie wykopowy zachwyt nad uroczymi szarymi myszkami. Noestety nierozumieja oni, ze te szare myszki w wiekszosci nie sa takie z wyboru (jezeli nie sa introwertyczkami) tylko dlatego, ze sa niesmiale i zbyt flegmatyczne, brakuje im charyzmy, otwartosci i latwosci nawiazywania kontaktow. W glebi duszy jednak maja takie same pragnienia jak dziewczyny towarzyskie i rozchwytywane. Taka szara myszke (nie z wyboru) wlasnie duzo latwiej
OP: @biurwa @hrumkel

Źle się wyraziłem, nie chciałem, żeby zabrzmiało to jak stereotypy.
Ona wcale nie była osobą mało towarzyską, miała znajomych, koleżanki, ja miałem swoich, w żaden sposób mi to nie przeszkadzało. Chciałem tylko odrobinę przybliżyć jej charakter, że bliżej jej do zwykłej dziewczyny. I nie mam na myśli tu wygląd, właśnie wnętrze, to jak mówiła o tym jak widzi związek, czego oczekuje i co może mi dać, jakie ma
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.