Wpis z mikrobloga

@krasecz: dot ma tylko taki mały głośnik (niezbyt nadaje się np do muzyki) i możliwość podłączenia pod zewnętrzny - ja i tak chciałem łączyć pod kolumny. Jest dużo tańszy od zwykłęgo echo. Reszta to to samo.
@krasecz: nie da się ustawić przez oficjalną stronę polskiej lokalizacji, strefy czasowej itd. Tylko US, GB albo Niemcy. Na szczęście weryfikacja jest tylko (albo głównie) po stronie frontendu, w CL da się wysłać POSTa z innymi danymi. Jednak nie tak prosto. Wg poradników da się ustawić wszystkie te dane, jeśli wysyłać je w odpowiedniej kolejności (sic!). Mi zależało tylko na strefie czasowej, inne coś nie chciały przechodzić to nie próbowałem dalej.
@krasecz: ja używam ze Spotify. Głośniej/ciszej, następny, poprzedni, random on/off są jest ok. Nie można przy odtwarzaniu z Echo zrobić powtarzania jednego utworu. Kiedy jest coś odtwarzane np. na kompie, to nie można tym sterować z Alexy, tak jak mógłbyś to zrobić z apki. W drugą stronę oczywiście ok. Nazwy inne niż angielskie nie wchodzą w grę (nie wiem jak np. niemieckie, nie próbowałem). Mniej popularne rzeczy ciężko czasem głosowo wybrać