Wpis z mikrobloga

W sumie jestem poza całą aferą ale przypomniało mi się jak mirki pelikany pisały mejle do szefa chyba solgazu żeby ten geniusz marketingu od nich dostał podwyżkę XDDDD
To może teraz piszcie, żeby obniżkę dostał co? XDDDDDD
#solgaz #afera
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja bardzo bym chciał zobaczyć potwierdzenie, że ich technologia faktycznie generuje oszczędnosci w postaci 50% mniej paliwa do ogrzania np 10 litrów wody do temp 100 stopni
  • Odpowiedz
@loczyn: Jakoś przez rok nikt się k---a tych badań nie domagał i było wszystko w porządku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dopiero niedawno jeden koleś zapytał o dane a rzesza głodnych afery gimbusów zaczęła swoje EJ MATI TERAZ JUŻ NIE LUBIMY SOLGAZU.

Nikogo nie bronię, ale ten portal jest pełen zjebów-lemingów. Wystarczy, że jedna osoba wyłapie za coś plusy a małpy już rozpoczynają proces asymilacji poglądów. Świetnie
  • Odpowiedz
@Hatespinner: wiele osób o tym pisało ale było to przemilczane, tak samo wiele osób wytykało wady tych płyt i podawało producentów którzy szybko się z ich produkcji wycofało. Po prostu te 2 osoby trafiły na podatny grunt aby wypromować te opinie. Jakby milczały to solgaz nadal by uprawiał propagandę. Choćby wytyk o bezwładności, sam pisałem żeby ugotowali mleko na 2 płytach zwykłej i gazowej. W momencie kiedy zacznie "rosnąć" niech
  • Odpowiedz
Bo jest moda na hejtowanie Solgaz. Na wykopie jest mnóstwo wartościowych ludzi, niestety większość to dno intelektualne chcące tylko taniej sensacji.


@Syllem: Eh a jak ja to pisałem to max 5 plusów ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale plusy przy Twoim komentarzu przywracają mi wiarę w wykopków
  • Odpowiedz
@bertexon: Solgaz od dawna mam na czarnej bo ich marketing jest natrętny, ale ta afera to jednak jest na wyrost, zresztą jak wszystkie na wykopie. Za pare dni będzie "Pokrzyczeli, pojęczeli i po aferze"
  • Odpowiedz
@Rebeliant: nie generuje, bo cały pic polega na cyklicznym wyłączeniu palnika. To tak jak w ceramicznej płycie zamontować przekaźnik, żeby grzała 5 sekund, a później przez 2 sekundy się wyłączyła i tak by pracowała cyklicznie. Problem jest wtedy z wolnym gotowaniem co masa ludzi potwierdza w opiniach o Solgazie i to wtedy nie jest żadna oszczędność tylko wolniejsze gotowanie (bardziej ekonomiczne). To tak jak powiedzieć, że silnik 5l spala tylko
  • Odpowiedz
@j3sion: Ale ja tutaj mówię o czymś więcej niż tym czy Solgaz ma dobre, czy c-----e produkty, bo szczerze mówiąc mi to lata koło d--y.

Chodzi o to jakim beznadziejnym gruntem jest Wykop, gdzie opinia lemingów zmienia się w zależności od tego kto ma najwięcej plusów. Gdybym nagle napisał, że @j3sion gwałcił małe dzieci i do tego dostał 1000 plusów, to nie miał byś życia na Wykopie, tak samo
  • Odpowiedz
@elektron_ mogło to tez wynikac z obliczen. A tych się nie udostępnia. W rzeczywistości pewnie nie zawsze osiąga tyle, ale obliczenia to podstawa mimo wszystko. Ale mogliby zlecić jakieś recenzje to potwierdzajace. Tak, zlecic, czyli wyslac plyty odpowiednim serwisom by je zrecenzowaly. Bo tylko to sie liczy tak naprawde.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: no i dobrze, mieli zajebistego marketingowca dzieki ktoremu ludzie zaczeli kupowac sprzet na zasadzie hype'u. Nikt nie dbal wtedy o szczegoly. Dobrze, ze ktos w koncu powiedzial prawde o niskiej jakosci sprzetu ktora byla ukryta za marketingiem ktory swego czasu byl dobrze rozegrany. Ja tez bym bral pod uwage solgaz przy kupowaniu plyty tylko dlatego ze siedze na wypok. Maile byly sluszne ale inba jest(albo powinna byc skierowana do
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: No i właśnie to tym mówię. Jak jesteś celebrytą Wypokowym to nie ważne co napiszesz, dostaniesz plusy zanim w ogóle da się to przeczytać. Tak samo jak jesteś aferzystą, to lemingi równie szybko napiszą 'usuń konto' bez czytania treści.

@zabiligoiuciekl:
Nawet jakby teraz wrzucili badania od profesjonalnej firmy outsourcingowej, to i tak hejt szedł by na nich już taki sam.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: solgaz kupował plusy kubkami, śmiesznymi obrazkami i rozdajo, nikt nie zastanawiał się nad jakością ich produktu dopóki ktoś nie wykonał testu i pokazał wady tej płyty. Mógłbyś dostać i milion plusów ale bez dowodów zaraz by ci to ktoś wytknął. Tu po dosyć długim hypie ktoś zadał proste pytanie o reklamę i wyszło że nie jest tak różowo, bo merytorycznie ten test solgazu jest naciagany do granic możliwości. Nagle
  • Odpowiedz