Wpis z mikrobloga

W sumie jestem poza całą aferą ale przypomniało mi się jak mirki pelikany pisały mejle do szefa chyba solgazu żeby ten geniusz marketingu od nich dostał podwyżkę XDDDD
To może teraz piszcie, żeby obniżkę dostał co? XDDDDDD
#solgaz #afera
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mógłbyś dostać i milion plusów ale bez dowodów zaraz by ci to ktoś wytknął.


@j3sion: I byłby takim samym głosem jak ty wtedy, kiedy rzekomo sam wytykałeś Solgazowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bertexon: Nawet o tej hipokryzji na Mirko zrobiłem wpis.

Najpierw podlizują d--y bo firma taka przedsiębiorcza i na czasie bo śmieszkuje z nami na wykopie, rozdaje kubki i smycze a teraz na nią plują bo taka moda.
  • Odpowiedz
@catch: Wstrzelił się? Spamowanie pseudo kontami na stronach, wklejanie memów i rozdanie kubków dla gimbów to rzeczywiście wysoki poziom reklamy...
@herejon: Ścianą tekstu xD gdzie odsyłali do postów na fb albo do atestu z onetu? Nie róbmy k---y z logiki. Gość walił długie posty bo wiedział że to dobrze wygląda dla oka, faktycznie ne pisał tam NIC konkretnego.
@GiuseppeCalabrese: Chwila, to domaganie się potwierdzeń do tego
  • Odpowiedz
@bertexon: całe mirko, najpierw jarają się jakąś mała firemką, która ma pewnie 0,1% udziału w rynku, bo rozdaje kubki z logo, a teraz ich gnoją, bo taka moda.
  • Odpowiedz
@bertexon: a mnie ciekawi jak duzo spośród "intelectualky superior" tutaj rzeczywiscie w dupie miala i ma tę firemke i smieszy ich chorągiewka jaka sa nastroje wypoku a ile ma w glowie marketing tej firmy i po soviecticusku "atakujo nas odpowiedziec ogniem!". Bo dobro firmy dobrem narodu.
Juz jeden od "polaczkowatwj malostkowosci" jest z drugiej kategorii
  • Odpowiedz
@herejon: Chcieli zabłysnąć na wykopie, myśleli, że będzie tak łatwo, że pośmieszkują, porozdają kubki i nabiją sobie fejmu w internecie, szkoda że nie wiedzieli w jakie bagno wchodzą... xD
  • Odpowiedz
@kobietanawykopie: nie byłoby żadnej afery jeśli odpowiedzieliby na jedno p
roste pytanie, uwierz mi.
Spirala krętactwa, manipulacji doprowadziła do tego że afera osiągnęła taki wymiar a nie inny.
Jeśli za marketingiem Solgazu nie stał gimbus tylko osoba doświadczona w swojej branży, wówczas wydałby oświadczenie w którym przyznałby się do A, B i C, prostując D i E.
Nie, Pan Biel zdecydował się pójść instynktownie i zrobił chałupniczy test który nie dość że był zmanipulowany na korzyść jego produktu to dodatkowo był czystym oszustwem.
Pan Biel obecnie śmieje się z całego problemu na kanałach społecznościowych,
  • Odpowiedz
@herejon:

xD szkoda mi trochę solgazu, bo dostają hejt w sumie c--j wie czemu i od kogo xD Teraz solgaz będzie musiał przez pewien czas chodzić jak po polu minowym xD


No tak, oszukiwanie klientów, pisanie fałszywych komentarzy i opinii, wymyślanie cudów z 50% niższym zużyciem gazu. I ty się pytasz, czemu oni dostają hejt? To za co ma lecieć hejt, jak nie za takie coś? No jasne, Solgaz jest niewinny, przecież oni oszukiwali w dobrej wierze hahaha, wcześniej żeście bronili Solgazu, a teraz się okazało że ta firma to taki gazowy Piotr Kaszubski co pastylki na odchudzanie sprzedawał. Kaszubski oszukiwał, a jak go przymknęli, to wykopki zadowolone, a jak Solgaz oszukuje, to nagle się dziwią za co ten hejt
  • Odpowiedz