Wpis z mikrobloga

W sumie jestem poza całą aferą ale przypomniało mi się jak mirki pelikany pisały mejle do szefa chyba solgazu żeby ten geniusz marketingu od nich dostał podwyżkę XDDDD
To może teraz piszcie, żeby obniżkę dostał co? XDDDDDD
#solgaz #afera
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bertexon: xD szkoda mi trochę solgazu, bo dostają hejt w sumie #!$%@? wie czemu i od kogo xD
Teraz solgaz będzie musiał przez pewien czas chodzić jak po polu minowym xD
  • Odpowiedz
@Syllem: fajnie się patrzyło na wykopwywanie afery.
Ktoś tam coś zarzucił solgazowi, Ci odpisali ścianą tekstu odpowiadając na 20 zarzutów.
Pierwsze 10 minusów pojawiło się zanim przeczytałem cały tekst xD
A dobre jeszcze było jak wykopywali.
Było 50 wykopów. Później 70 wykopów 50 zakopów -> 130/100 -> 150/100 -> 200/110 -> 240/150 i chyba koniec 400/350 xD
  • Odpowiedz
@herejon Bo nie wiedzieli czy mają teraz lubić Solgaz czy nie. Szanuję tych którzy nie dali się wplątać w tą aferę (nieważne czy lubią Solgaz czy nie), ale aferzystow dodalbym najchętniej na czarno listę tylko miejsc by nie wystarczyło.
  • Odpowiedz
@Syllem: Moda na "hejtowanie" Solgaz (a raczej oczekiwanie krztyny rzetelności od sprzedawanych produktów) jest wprost proporcjonalna do mody na "ZAJEBISTE PŁYTY BEZ PŁOMIENIA".

Pokłosie bycia na świeczniku Wykopu, ot co.
  • Odpowiedz
żeby ten geniusz marketingu od nich dostał podwyżkę


@bertexon: Wtedy mu się należało, wstrzelił się wybornie. Warto oddzielić PR-owca od produktu/firmy, bo ten pierwszy może się sprawdzać nawet jeśli produkt jest do bani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chyba zwykła polaczkowata małostkowość wykopowych przegrywów znalazła sobie ujście


@GiuseppeCalabrese: To już nie można punktować oszukanych badań? Kupionych recenzji na portalach zakupowych? Spamowania for wypowiedziami fejkowych kont? Gróźb z powodu pisania prawdy o produkcie?

To chyba Ty jesteś "polaczkiem", albo raczej homo sovieticus, czyli siedzę na dupie cicho, niech mnie ruchają, ważne, żeby nie wyjść przed szereg.
  • Odpowiedz
@GiuseppeCalabrese: Podobnie jak Ty zapoznałem się z całą aferą. Przecież @Login_login tylko poprosił o potwierdzenie tego, że płyty solgazu pozwalają oszczędzić do 50% gazu. Skądś @SOLGAZ musiał wziąć tę liczbę (jak się okazuję, chyba z palca), więc wystarczyło podzielić się tymi badaniami/testami i nie byłoby problemu.
  • Odpowiedz
@herejon: na pewno trzeba zacząć od skalkulowania cen. Może być ona troszkę droższa od klasycznej gazowki klasy premium, ale maks 2x droższa czyli taki czteropalnikowy solgaz powinien kosztować maks. 1000 a nie 2500 zł.
  • Odpowiedz