Wpis z mikrobloga

@consummatumest: oesu dziewczyno, jako doświadczony pasażer Wrocław-Łódź doradzam Ci ciepłe ubranko. a we Wrocławiu dodam, że tak z -20 odczuwalnej jest. co do pociągu to spraw nazwę i wpisz sobie w necie i zobacz jaka to - jak nowa to ma ogrzewanie, jak stare z przedziałami to 50/50
@Andczej: i bardzo z tego powodu się cieszę. obrażania się czepiasz, oczywiście, jak każdy. natomiast tego, że chwilę wcześniej nazwałam cię pysiem już nie raczysz? oczywiście, jak zwykle zauważa się tylko negatywne rzeczy, natomiast pozytywne jakoś dziwnym trafem uciekają. to smutne, że tak masz.
że chwilę wcześniej nazwałam cię pysiem już nie raczysz?


@consummatumest: To także mnie obraziło, pysiem nazywaj sobie swoje kota/psa czy coś. To że coś dla ciebie jest pozytywnego nie oznacza że dla innych także, nie mierz wszystkich swoją miarą. I witam na czarnolisto
@Andczej: dziękuję za czarnolisto. zaoszczędzisz mi nerwów na przyszłość :) równie dobrze dla mnie przydupasek nie jest obraźliwe. jak mówisz - nie mierz wszystkich swoją miarą, więc dupka obrażona, foch z przytupem i z pospólstwem nie rozmawiam! foch i czarnolisto bo ktoś ma odmienne zdanie niż moje.