Wpis z mikrobloga

@Catttana: tak, piszesz o podłogach drewnianych z parkietu. A ja piszę o podłogach drewnianych z desek - to nie jest parkiet. Ty piszesz jakby tylko parkiety i tanie panele istniały a to nieprawda. Poza tym panele są nie tylko z plastiku. Te z plastiku są mega ohydne i nie rozważałbym ich nawet.
  • Odpowiedz
@animuss Podłoga z drewna= tu wstaw wszystko co może się kryć pod tym pojęciem. Poczytaj kilka postów wyżej, gdzie nie używam słowa parkiet. A jaka jest konkluzja? Bo dalej jej nie widzę, tylko ciągle czepiasz się jednego słowa.
  • Odpowiedz
@animuss Uwaga dla Ciebie specjalnie się zacytuję, bo widzę, że masz problemy ze zrozumieniem słowa pisanego: "(...) ludzie, którzy mają kasę nigdy nie ułożą sobie paneli. Idą wtedy w podłogi DREWNIANE, marmur (...)" Poza tym pragnę zauważyć, że Op brał pod uwagę tylko panele i parkiet, co też Ci uciekło. Więc z łaski swojej przeczytaj 15 razy zanim coś napiszesz i przestań zawracać mi dupę.
  • Odpowiedz
parkiety dla tych, którzy chcą mieć prawdziwe drewno na podłodze


@Catttana: to napisałaś. I do tego konkretnie się odnoszę, że deski to też prawdziwe drewno, a twoje wypowiedzi traktują parkiet i drewno jako jedna i jedyna opcja.
To że OP pisał tylko o parkiecie i panelach nie znaczy że nie można mu sugerować czegoś lepszego, czyli desek.
  • Odpowiedz
@animuss I tak nawiasem - znowu wyrywasz z kontekstu. Rozmowa toczy się o panele vs. parkiet, a Ty próbujesz mi wciskać słowa, których nie napisałam. Chcesz zaproponować Opowi deski? Proponuj. Jaki masz problem?
  • Odpowiedz
@animuss Przecież tłumaczę Ci, że rozmowa się toczy się o parkietach i panelach. Więc w tym wypadku drewno =parkiet. Czego tu nie rozumiesz?

@Solipsyzm Weź się nim zajmij co? Bo nie chcę od razu go wrzucać na czarną, ale naprawdę zaczyna mnie wkurzać.
  • Odpowiedz