Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam witam, stejsony anon, ogunie to mam problem tego typu: studiuję obecnie na AGH, informatyka stosowana, wydział FiIS, i zastanawiam się nad przeniesieniem na UJ. Głównym powodem jest fizyka, która na dłuższą metę mnie pogrąży, w szczególności że w drugim semestrze jest jej więcej niż matmy (hurr durr a czego sie spodziewałeś na wydziale fizycznym). Początkowo składałem też papiery na UJ, ale że dostałem się na AGH to uznałem że uczelnia techniczna będzie lepszym wyborem, przeceniłem swoje możliwości z fizyki () Co sądzicie o takim przeniesieniu? Warto? Ktoś z was tak robił? Muszę zaliczyć wszystkie przedmioty i sesję żeby zostać przeniesionym? Informatykę na którym wydziale lepiej wybrać na UJ?
elo bec
#informatyka #studia #studbaza #agh #uj #matematyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tak miałem. Moja fizyka była embrionalna. I zderzyłem się ze ścianą jak przyszedłem na agieh, więc #!$%@?łem fizyke 2x bardziej niż wszystko, a w czasie wolnym #!$%@?łem fizykę. Czasem też spałem. Ale zwyciężyłem. Tobie też się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @notrzeba sęk w tym że poza fizyką są jeszcze inne trudne przedmioty na które muszę poświęcać czas, a od fizyki zdecydowanie bardziej wolę matmę. Z informatyką też nie ma łatwo, a dochodzą dodatkowo jakieś gównoprzedmioty które trzeba zdać, typu ochrona własności intelektualnej itp. Wolałbym się skupić na tym co lubię, a fizyka nie należy do tego zbioru ( ͡° ʖ̯ ͡°) to nie tak że ją
@notrzeba nie rozumiem, to jakieś wyparcie czy co?
IA na UJ > Samogłoski > UJ na wydziale matematyki = PK na wfmii > stosowana na fizycznym AGH = stosowana na UJ > reszta stosowanych na AGH > gowno > jakieś uek, pedagogiczne