Wpis z mikrobloga

@marcin-: bo Korwin dba o polski przyrost naturalny, a swetru tylko chce się poprzytulać ( )

Swetru- dwie córki

Korwin Krul- pięciu synów i trzy córki

Od razu widzimy,kto dba o to,by biała rasa nie wymarła pod naporem imigrantów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RPG-7: Tak jak już pisałem ten wątek nie jest o panu Ryszardzie tylko o podwójnych standardach wykopków. Pojawia się on tutaj, podobnie jak pan Janusz jedynie jako przykład polityka podejrzewanego o pozamałżeńskie kontakty seksualne. Koordynacja jego kalendarza wakacyjnego i działalności publicznej to odrębny wątek, który mało mnie obchodzi bo i tak nie jest on moim kandydatem.
  • Odpowiedz
@keyah: Na głównej co parę godzin pojawia się kolejne znalezisko analizujące doniesienia super ekspresu i faktu na temat romansów pana Petru więc jak widać wykopków to bardzo obchodzi. Też uważam że to głupie i na poziomie bab spod sklepu, ale tak jest.
  • Odpowiedz
@marcin-: Nie ma jak to wrzucać wszystkich do jednego worka przez działalność troli z głównej. #neuropa podobno twierdzi, że generalizowanie i myślenie stereotypowe to domena prawaków xD. Małżeństwo Korwina z tą kobietą hejtowaliście, a Ryśka bronicie. Czy to nie aby hipokryzja?
  • Odpowiedz
@marcin-: Jak nawiązujesz do swetru to tu chodzi o co innego. Gość nakręca strajk w sejmie, poucza ludzi jakie to ważne a w międzyczasie jedzie na wyspy i najprawdopodobniej puka swoja posłanke. Jak to napisał Majewski to tak jakby Wałęsa podczas strajku w stoczni pojechał na urlop.
  • Odpowiedz
@marcin-: Ja podtrzymuje. Co innego fakt, że temat zostanie przewałkowany w TVP na wszelkie możliwe sposoby tylko po to, żeby jak najmocniej zdyskredytować Petru. Sam Petru to też tytan intelektu, o--------a rzeczy, które w oczywisty sposób obniżą jego popularność xD. No debil po prostu, debil.
  • Odpowiedz
Właśnie o to mi chodzi. Na wykop.pl konserwatyzm ma zawsze definicje konstruowaną na szybko żeby pasował do tych których lubimy i bił w tych których nie lubimy


@marcin-: przecież właśnie robisz to samo
  • Odpowiedz
@marcin-: ulegasz typowemu błędowi poznawczemu. Wykop to nie jedna osoba, więc może znajdź tych użytkowników, którzy wtedy bronili Korwina, a teraz krytykują Petru, i do nich miej pretensje. W ogóle ja chyba nie widziałem tutaj nikogo, kto by potępiał Petru z powodów moralnych, głównie widzę śmieszkowanie. Bo cała sytuacja jest śmieszna i świadczy o tym, że pan Ryszard jest niepełnosprytny.
  • Odpowiedz
@marcin_: Osobiście nie oddałbym głosu na polityka, który zdradza lub zdradzał swoją żonę. Byłoby głupotą oczekiwać od takiego człowieka uczciwości. Jeśli nie potrafi dotrzymać przysięgi małżeńskiej, to jakie są szanse, że dotrzyma obietnic złożonych wyborcom?
  • Odpowiedz