Wpis z mikrobloga

@marcin-: Na fotce jest Korwin z jego nową żoną jak wyczytałem... jak może ją zdradzać? Z Chinkami ją zdradzał? Inna sprawa że od kiedy nie podobają się lewactwu niemoralne relacje Korwina? Prawak znaczy że żona nie może być zdradzana? Możne ona tak lubi. Innym faktem jest że prawica od dawna nie szkaluje ludzi za ich wyłącznie preferencje. Zobacz takiego Milo, sam siebie nazywa pedałem i nikt albo prawie nikt nie robi
@marcin-: Ciesz się że nie zabrał się za murzynkę.
Marudzisz, nie takie rzeczy piszą w postępowych pismach. Promocja homoseksu dla hetero facetów jako coś zdrowego i fajnego, liczne próby forsowania cuckload czy inne skrajnie hedonistyczne i dewiacyjne pomysły. A ty czepiasz się Korwy xD

Witamy na współczesnym zachodzie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@marcin-: jeżeli chodzi o to zdjęcie, to nie jest przypadkiem jego żona? Nie jestem fanem Korwina, więc się nie orientuje.

Co do Petru to przyklejam jeszcze raz to co już pisałem:
W czasie gdy inni okupują salę, pod sejmem są protesty, mówi się o kryzysie politycznym, to jednak wyjazd lidera partii i samozwańczego lidera opozycji nie wygląda najlepiej. Już pojawiały się komentarze, że szaraczki odwalają czarną robotę, a Petru odpoczywa by
Lewactwo wychodzi z założenia że jest swoboda obyczajowa więc nie łamią swoich zasad wdając się w romanse. Konserwy natomiast dużo gadają o moralności, ale jak widać ich osobiście to nie dotyczy. A najważniejsze że ich fanom to nie przeszkadza. Tylko u innych przeszkadza


@marcin-: A Petru to lewak? Przecież on mówi o homosiach żeby się nie obnosili ze swoim zboczeniem.

I tak już całkiem serio, naprawdę nie masz kogo bronić tylko
@marcin-: Dwie zupełnie inne sprawy. Korwin jaki jest, każdy wie i widzi. Generalnie gówno go obchodzi co kto sobie pomyśli, zawsze był kontrowersyjny i tak już zostanie.
Natomiast Petru był kreowany na idealnego przywódcę opozycji. A bo inteligentny, oczytany, gdzie i z kim nie pracował + przykładny mąż, taka osoba, której można zaufać. A później bierze kumpelę z partii na wakacje, gdy reszta partii siedzi w PL a lud marznie na
A Petru to lewak? Przecież on mówi o homosiach żeby się nie obnosili ze swoim zboczeniem


@barteq_g: Pojęcie lewicowości jest jak widać bardzo płynne i jak to pomoże komuś #!$%@?ć to z lewaka staje się nagle konserwą. W dupie go mam, popieram partię Razem wiec dziwne żebym bronił Petru, poza tym uważam że zdradzanie żony jest #!$%@? niezależnie od tego czy robi to Korwin, Duda czy Petru. Bardziej mnie interesują w
@marcin-: Ale jakie podwójne standardy, do czego się odnosisz? Napisz konkretnie o co i o kogo Ci chodzi a nie wrzucasz do jednego worka wszystkich konserwatystów pisząc, że ta ideologia polega na łamaniu zasad. Świat nie jest czarno biały, nie ma jedynej słusznej definicji konserwatyzmu.
@barteq_g: Właśnie o to mi chodzi. Na wykop.pl konserwatyzm ma zawsze definicje konstruowaną na szybko żeby pasował do tych których lubimy i bił w tych których nie lubimy.Takie podejście samo w sobie jest sprzeczne z konserwatyzmem, którego podstawowe założenie niezależnie od definicji jest takie że trzeba się oprzeć na fundamencie jakiś zasad, niekoniecznie muszą być katolickie, ale powinny być trwałe. To lewica głosi relatywizm i brak jednej definicji moralności.
@marcin- Ale tu przecież nie chodzi o to, że sobie rucha na boku, tylko o to że robi okupację sejmu, twierdzi, że jest straszny kryzys, nagrywa filmik o tym jak poważna jest sytuacja i dlaczego tak ważna jest ich obecność w sejmie i tego samego dnia jedzie sobie na wakacje. Po prostu stracił wiarygodność.