Wpis z mikrobloga

kogoś chyba ostro pogrzało.... 46 znalezisk z "Petru" w tytule w ciągu 24h... (ile z tych wykopalisk ma pozytywny wydźwięk możecie zgadywać...).


@mkay1: a mi moderacja od tygodnia wali głupa, że mi nie cenzuruje tagu polityka. U mnie pod tym tagiem wyświetla sie po 10 max 15 znalezisk dziennie a ty mowisz, żę o samym petru było 46 znalezisk 1 dnia xDDD @moderacja @wykop @M__B @a__S kiedy w końcu odcenzurujecie moje
Wygląda, że inne partie naprawdę się go boją i podbijają stawki... bo jak inaczej to wytłumaczyć?


chcą zniszczyć wszelkie możliwe osoby, które mogą zagrozić ponownemu zwycięstwu za 3 lata

@mkay1: @Marek_Licyniusz_Krassus:
Nie muszą ich nawet niszczyć - oni sami się wystarczająco kompromitują.
Ta opozycja jest tak żałosna że PiS będzie miał władzę na koleną kadencję (co mnie niezbyt cieszy, bo będą przez kolejne lata rozdawać na koszt klasy średniej socjal
@oficer-prowadzacy: też uważam, że PiS niestety ma szansę na druga kadencję, ale nie z powodu słabej opozycji, a po prostu kupując głosy kolejnymi (niestety często spełnionymi;/) socjalnymi obietnicami. jak tylko im słupki poparcia zaczną spadać, to rzucą kolejny ochłap...

co do Petru natomiast: ja wiem, że on daje powody;> ale prawda jest taka, że każda jego najdrobniejsza wpadka jest od razu nagłaśniana w internecie. każda pierdoła urasta do absurdalnej rangi;) ta
@oficer-prowadzacy: Oni się kompromitują ale PiS pomaga bardzo im w tym. Jednocześnie mając media każdą nawet błahostkę opozycji dość mocno nagłaśnia. Opozycja jest żałosna bo chyba nie ma jeszcze sposobu jak ogrywać PiS wiec próbują. Była okupacja Sejmu która im bardzo średnio wyszła. I teraz pytanie, czy wyciągną wnioski czy dalej będą brnąć w głupoty licząc, że może się uda.

@mkay1: To racja. Ludzie bardziej pamiętają to, że Petru powiedział
@mkay1: @Marek_Licyniusz_Krassus:
Ja bym nie powiedział że to błahostka, bo skoro nie potrafi być uczciwy nawet względem żony z którą jest od 20 lat, to jaka jest pewność że będzie uczciwy względem względem wyborców?
Zresztą już samo zdradzanie żony na którą przepisał majątek i jeszcze danie się przyłapać w samolocie wraz ze swoją atrakcyjną koleżanką z partii świadczy że do tytanów intelektu raczej on nie należy...

@oficer-prowadzacy: A co daje pewność, że polityk będzie uczciwy wobec wyborców?
Wydaje mi się, że Petru liczył na prowadzenie polityki jak za czasów PO czy wcześniejszych. Na językach będzie głównie rząd a opozycja od czasu do czasu trafi na nagłówki gazet więc za bardzo nie starał się ukrywać przed światem, licząc, że świat będzie miał go gdzieś. Tylko, że Naczelnik zmienia reguły gry i za bardzo nie chce pozwolić żeby to