Wpis z mikrobloga

@zagu a czego mozna nie umiec grajac w ta gre ? Zle plytki losowac czy z dupy dokladac bo zwykle masz 2-3 sensowne mozliwosc ?.
Moze jest jakas szkola dobierania kafli o ktorej nie wiem przez co gra mi nie podchodzi ?
@Zorak: Spokojnie, nie ciskaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi i towarzystwu gra bardzo podchodzi. Po krótkim rozstawieniu przychodzi czas na przeszkadzanie i próby odebrania dużych miast/pól/dróg. Pod koniec jest #!$%@? na brak konkretnych płytek w losowaniach i upychanie tego co zostało. Ot cały urok gry. Nie każdemu musi to pasować, ja bardzo lubię.
@chwed: coooooo !??? za 70-75 złotych w 10 sklepach znajde na i-szop. A co do gry to jest marna ;D
@Birui: Mogę ci sprzedać Carcassonne Podstawa + dodatek Zamki, mosty i bazary za 80 złotych, bo chcę się pozbyć ; )
@Melt: Ja akurat podawałem ceny sklepów stacjonarnych, bo ostatnio robiłem prezent w postaci Catanu i oglądałem sobie z ciekawości planszówki polegające na nieskomplikowanym budowaniu.
@Melt: W Empiku była za 110, w sklepie z zabawkami (nie pamiętam nazwy ale to jakaś sieciówka) za 100, a w takim niesieciowym za 120. I oglądałem te gry wcześniej na rebel.pl to też była za ponad 100. Teraz faktycznie widzę że w internetach chodzi po 75-90