Wpis z mikrobloga

@Arveit: Pamiętam jaka afera była w moim gównomieście, że jakiś tam poseł wynajął lokal dla sklepu z dopami, w centralnej/środkowej części osiedla, zaraz obok Osiedlowego Domu Kultury, do którego przychodziły dzieci (wiekowo 7-12 lat) xD
@oswaldlazar:

czyli wrzucasz tutaj śmieszne obrazki bez weryfikacji


sam możesz zweryfikować gdybyś tylko ruszył tyłek.

gówno a nie źródło, to tak jak bym napisał głupotę, a źródłem nazwał: fakt.pl


Nie wiesz co znaczy słowo źródło czy jak? Podałem źródło tej informacji, ale Ty masz jakieś ograniczenia w percepcji. Wejdź na konto, z którego obraz pobrano i tam pytaj.
@benyowsky: tego to jeszcze nie grali
wrzucasz tutaj śmieszny obrazek i ja mam się zajmować tym czy to co na nim przedstawiono jest prawdziwe? jak bym miał weryfikować każdą głupotoę z wypoku to bym to musiał robić na dwa etaty
także to nie ja tutaj jestem od ruszania tyłka, tylko Ty jako wrzucający tutaj i zainteresowany tą tematyką użytkownik

a źródłem w tym przypadku są oficnajle/rządowe dane na ten temat, a
@oswaldlazar:

a źródłem w tym przypadku są oficnajle/rządowe dane na ten temat, a nie jakaś śmieszna stronka w internecie


Masz dziwne pojęcie źródła. Jeśli źródłem są dla Ciebie tylko rządowe statystyki to nie mamy o czym gadać.

wrzucasz tutaj śmieszny obrazek i ja mam się zajmować tym czy to co na nim przedstawiono jest prawdziwe?


Tak, bo Ty chcesz to weryfikować. Ja ci podałem miejsce skąd pobrałem grafikę.

każdą głupotoę z