Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 74

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#hannibal #gameofthrones #graotron
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 74

Tag...

źródło: comment_Oe1AKKQrFjofNM36ThwjJeqoRM7orrKk.jpg

Pobierz

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Hannibal (2013) 19.8% (393)
  • Gra o tron (2011) 73.0% (1452)
  • Żaden 7.2% (143)

Oddanych głosów: 1988

  • 33
@Wiedmolol: Tzn. ja nie mam nic do Hannibala sam uważam, że to całkiem spoko serial(nie widziałem 3 sezonu od razu zaznaczę, ale tutaj ludzie mają dosyć słabe opinie o nim więc w sumie nawet lepiej dla mojej oceny). Dla mnie nie jest on jakiś wybitny, nie ma czegoś co by go aż tak wyróżniało na tle innych seriali(no dobra jest świetny wizualnie, ale dla mnie nie jest to ważny czynnik). Ma
@Croudflup: Uczta dla wron jest raczej najsłabszą książką, ale Taniec ze smokami jest całkiem ciekawy. Problem Uczty tkwi w tym, że dotyczy tych mniej ciekawych wątków
@Matt_888: Uwielbiam GoT (mało kto nie uwielbia) ale Hannibal to inna skala. Hannibal to arcydzieło, prawdziwa sztuka. Montaż, zdjęcia, psychologia, filozofia, dbałość o szczegóły. No i to zakończenie... a w GoT mnóstwo rzeczy zrobionych na odwal się, co sezon serial tracił na każdym swoim elemencie. Wyglądał z odcinka na odcinek coraz gorzej zupełnie jakby im się budżet kurczył (pewnie tak było z powodu rosnących gaż aktorów, nie wiem, ale tego też
@Croudflup: Oj dokładnie! Serial to najlepsze co mogło przydarzyć się GoT, bo książka nie wykorzystywała potencjału lezącego w tej historii. Czytałam ją trochę z poczucia obowiązku, żeby nikt mi serialu nie spoilerował.
Niektórzy chyba z automatu lecą z tekstem "książka lepsza". XD
@Matt_888: Opcja czwarta. Oba przechodza dalej. A na poważnie, za trzeci sezon Hannibal u mnie przegrywa. Pierwszy i drugi oglądalem jak zawziety. Z reszta, GoT jeden z lepszych imo. W top 10 dla mnie