Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 74

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#hannibal #gameofthrones #graotron
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 74

Tag...

źródło: comment_Oe1AKKQrFjofNM36ThwjJeqoRM7orrKk.jpg

Pobierz

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Hannibal (2013) 19.8% (393)
  • Gra o tron (2011) 73.0% (1452)
  • Żaden 7.2% (143)

Oddanych głosów: 1988

  • 33
  • Odpowiedz
@zupa_z_kasztana: Bo książka jest lepsza, Gra o Tron zaczęła pikować w momencie gdy zaczęła odchodzić od materiału źródłowego. Scenarzyści serialu zakpili wręcz z Martina w niektórych momentach. Jasne, może i Taniec ze smokami, to nie jest arcydzieło, ale to ciągle bardzo dobre fantasy, do którego serial się nie umywa :)
  • Odpowiedz
@zupa_z_kasztana: Przecież tu nie chodzi o poziom książki tylko o to, że twórcy każdy wątek robią w bardzo banalny i przewidywalny sposób od kiedy im się skończyły zmyślne pomysły z książek(a jak jeszcze je wykorzystują to do bólu upraszczają). Chociażby wątek Aryi gdzie


Bitwa pod Winterfell


Uśmiercanie każdej postaci bo się nie ma nią pomysłu


A to tylko parę rzeczy z ostatniego sezonu, wiele już nie pamiętam.
Scenarzyści robią z widzów
  • Odpowiedz
Hannibal to arcydzieło, prawdziwa sztuka. Montaż, zdjęcia, psychologia, filozofia, dbałość o szczegóły. No i to zakończenie... a w GoT mnóstwo rzeczy zrobionych na odwal się, co sezon serial tracił na każdym swoim elemencie. Wyglądał z odcinka na odcinek coraz gorzej zupełnie jakby im się budżet kurczył


@PolnyZwierz: Hannibal z sezonu na sezon i odcinka na odcinek próbuje wcisnąć widzowi coraz większy kit. Taaa psychologia xd filozofia xd Hannibal jako Doktor Zło,
  • Odpowiedz
GoT oglądam dalej, tzn czekam na następne odcinki. W Hannibalu zaczęli przesadzać od połowy pierwszego sezonu z tym festiwalem śmierci. Anioły ze skrzydłami ze skóry z pleców? Totem z 40 osób? Serio #!$%@?? Ale okej oglądałem dalej. Dużo rzeczy mnie drażniło ale oglądałem no ale 3 sezon no już #!$%@? mać! Do każdego odcinka zabierałem się po 3 razy próbowałem oglądać ze zwiększoną prędkością żeby jak najszybciej przez to przelecieć no ale
  • Odpowiedz
@Matt_888: pierwszy raz mam ból dupki o wyniki ;_; jeju przecież Hannibal to najpiękniejszy serial, jaki widziałam! Jest po prostu miły dla oka, przyjemnie się patrzy i słucha... och no i Mads Mikkelsen, czy ja muszę w ogóle coś mówić? Gra o tron może pięty Hannibalowi calować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz