Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, noworocznie poszukujemy atencji, więc zaczynamy od małego #rozdajo ! Do wygrania solarny powerbank, który posiada również możliwość ładowania przez kabel USB. Na pewno przyda się na letnie tripy i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawdopodonie jeszcze o Nas nie słyszeliście, a szkoda. Wiecie, że w UK w 2016 roku aż 4 miliony gospodarstw domowych zmieniło sprzedawcę? Ciekawe ile w sumie zaoszczędzili, nasi klienci ponad 4 000 000 złotych. Stworzyliśmy platformę aukcyjną, gdzie sprzedawca walczy o klienta. Wolumen zarejetrowanych klientów tworzy chmurę, a sprzedawcy licytują cenę w dół. Wygrywa najtańszy, ale wcześniej przez nas sprawdzony. Klienci dostają umowę drogą mailową, mają czas na przeanalizowanie jej, a wszystkie wątpliwości staramy się rozwiać. Jeśli klient indywidualny z jakiegoś powodu nie będzie chciał podpisać umowy to po prostu tego nie zrobi, bez konsekwencji. Zależy nam na budowaniu świadomości związanej ze zmianą sprzedawcy, walczymy ze stereotypowym myśleniem, z myśleniem, że zmiana sprzedawcy generuje tylko niepotrzebne koszta, a nowy sprzedawca na pewno nie jest godny zaufania. Nasi klienci podpisują umowy bez opłaty handlowej, a 93% z nich wraca do nas po zakończeniu umowy i licytuje kolejny raz. Nie przeszkadza im fakt, że dostają dwie fatury zamiast jednej (w przypadku prądu, dla umów gazowych pozostaje jedna faktura), ważne że jest taniej a nadal dobrze. Przez okres trwania umowy również jesteśmy pod telefonem i staramy się pomóc jak tylko umiemy.
Co ciekawe zauważyliśmy, że w przypadku Enea Operator (dystrybucja) po zmianie sprzedawcy, opłata przejściowa zmalała z 3,15zł na 1zł.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie nagrody spośród osób, które zaplusują wpis, odbędzie się w czwartek (5.01) o godzinie 16

Dodatkowo przygotowaliśmy #promocje. Jeśli zarejestrujesz się na naszej stronie, za pośrednistwem LINK, otrzymasz 2zł/MWh zniżki na energię elektryczną, od wylicytowanej ceny! Do założenia konta i wzięcia udziału w licytacji potrzebna Ci będzie faktura. Rejestracja oczywiście bezpłatna.
Oferta ważna do końca przyszłego tygodnia, tj. 15.01.2017

spam tagami:
#zadarmo #powerbank mała #fotowoltaika
ogarniamprad - Mirki i Mirabelki, noworocznie poszukujemy atencji, więc zaczynamy od ...

źródło: comment_3WcNUx5eAb7XDE114cM0Vt1EjPsguI6I.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla:
Na początku przepraszam za zielonkę, ale na Wykopie od 4 Lat, a tylko na dyskusje brak ochoty spowodował brak konta.
W tym przypadku jednak przełamię się ponieważ w branży jestem od 5 lat i w tej kwestii na kilka pytań mogę dopowiedzieć, a wyrażona opinia coś tam będzie warta.
Zaliczyłem 2 firmy, a stanowiska od słuchawki do działu zakupów. Prąd w domu też jest i żeby było dowcipnie od konkurencji.
Najważniejsze umowa Max 24 miesiące i niema zmiłuj się. Nikt rozsądny, myślący i liczący nie da Ci gwarancji na nie zmienność cenny energii w Polsce na dłuższy okres. Polscy politycy są nie przewidywalni. Cala branża wiatraków leży i kwiczy.
Teraz co do samego ogarnimaprąd i
  • Odpowiedz
@MariuszMickiewicz: Nasi sprzedawcy, dla klientów indywidualnych, oferują umowy bez opłaty handlowej oraz bez innych opłat dodatkowych

@woj-cie Też masz taryfę G11, na podstawie kalkulatora zużycia (algorytm zgodny z profilem zużycia przyjmowanym przez Enea) wyszło, że zużywasz rocznie 6,357 MWh, czyli teraz za rok zapłacisz 1990,74zł brutto, a z naszą aktualną ceną (0,2881 zł/kWh brutto) dałaby to 1831,45zł, co daje ok. 160 zł oszczędności rocznie. Jeśli chodzi o gaz, to
  • Odpowiedz
I właśnie dlatego nie miałem konta na wykopie, te dyskusje marketingowe, a nie merytoryczne, ale spróbujemy.
Najpierw coś pozytywnego, a więc podaliście cenne brutto. Dziękuję za wzięcie mojej sugestii pod uwagę , ale obawiam się gdyby nie podparcie zewnętrznym autorytetem to pewniej dalej jechali bycie netto.
Opłata handlowa to argument z 2013r , a obecnie każdy sprzedawca z niej zrezygnuje pod warunkiem zgody na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną. Merytorycznie
Z podmiotów które
  • Odpowiedz
@ogarniamprad: Dla dużych wolumenów (biznes) to ma sens ale indywidualny klient nie zaoszczędzi + naraża się na różne problemy np. bałagan u spółek sprzedażowych danego OSD w skutek czego Odbiorca otrzymuje rachunki od poprzedniego i obecnego sprzedawcy mimo, że umowa z poprzednim została rozwiązana - zanim sprawa zostanie wyjaśniona (pieprzone procedury) trzeba płacić podwójnie żeby nie skończyło się to wstrzymaniem dostaw itd. Krótko mówiąc... nie warto
  • Odpowiedz
Pracuję w branży energetycznej, także potwierdzam, że zmiana sprzedawcy jest opłacalna i bezbolesna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Trzeba tylko uważać z jaką firmą się podpisuje umowę, z doświadczenia wiem, że największymi oszustami jest Energia dla Firm, firma powstała tylko po to żeby robić wały. Nie do końca też polecałbym Duon (aktualnie Fortum), ale tam to zależy od handlowca, jedni są uczciwi, a jedni robią wały. W kwestii tych
  • Odpowiedz
@JUSTsmileforme: Gratuluje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo wszystko, znam temat bardzo dobrze i uwierz, że bywa różnie. Problemy z publikacjami danych odczytowych co skutkuje brakiem faktur rozliczeniowych przez rok, a później dopiero wyrównanie i wielka niedopłata do uregulowania w terminie 14 dni albo duża nadpłata, która sugeruje niepotrzebne kredytowanie sprzedawcy przez tak długi czas. To tylko wierzchołek góry lodowej bo zakres problemów jest dużo szerszy, zatem
  • Odpowiedz
@tojamatteusz: Są pewne wymagania, ale większość firm je spełnia:
1. Umowa na firmę musi być na co najmniej 18 miesięcy
2. Firma musi zużywać min. 100 MWh rocznie
3. Umowa na dom może być maksymalnie na 12 miesięcy
4. W domu nie może być większego zużycia niż 5 MWh rocznie
  • Odpowiedz
@tojamatteusz: Dobra tutaj trochę przesadziłem, bo w sumie jest mnóstwo firm, które zużywają prąd tylko na komputer i żarówkę ;) napisałem tak, bo ja sam z takimi nie współpracuję, bo jest to po prostu nieopłacalne ani dla mnie, ani dla nich :) Natomiast są też zwykłe umowy na mieszkania, jeśli firma nie spełnia tych wymagań, po cenach ok 230 zł za MWh., przy takich warunkach:
1. Umowa na dom maksymalnie
  • Odpowiedz
@Gorvlsky: Rozumiem, nie celujesz w prowadzących działaności sezonowe, internetowe itp itd czyli takich ze zużyciem podobnym do przeciętnego Kowalskiego - bo to dla nich nieopłacalne tak jak dla przeciętnego Kowalskiego ( ͡º ͜ʖ͡º) No i przy umowie na 24 miesiące cena ~230zł netto za MWh + 1zł opłaty handlowej to nic nadzwyczajnego, raczej już standard u większości sprzedawców.
  • Odpowiedz
@woj-cie Ilość odczytów rzeczywistych ustalana jest przez Polską Spółkę Gazownictwa i zależy od taryfy. Dla przykładu: taryfa W-1.1 to 1 odczyt rzeczywisty w roku, a W-3.6 to 6 odczytów. Istnieje również taryfa z T np. W-3.12T, wtedy klient sam przekazuje odczyty do sprzedawcy, np. co miesiąc. Klient zostaje zobowiązany przekazywać odczyt pierwszego lub ostatniego dnia miesiąca, drogą telefoniczną. Jednak ta opcja wiąże się z wyższą opłatą abonamentową. Dla tak małych taryf najlepszym rozwiązaniem jest przekazanie przez klienta faktur za zużycie rzeczywiste z całego roku i na tej podstawie sprzedawca będzie wystawiać faktury szacunkowe. Różnice nie będą duże

@krokodylek92 Zużycie roczne na podstawie podesłanej przez Ciebie faktury wyszło 1,8314 MWh. Aktualnie licytowana przez nas cena trochę spadła i wynosi 0,2879 zł/kWh brutto, Twoja to 0,313 zł/kWh brutto. Czyli za rok płacisz 573,23zł, a zapłaciłbyś 527,26zł, 45zł oszczędności. Do wyliczenia oszczędności gazu potrzebujemy taryfę, stawkę za paliwo gazowe oraz opłatę abonamentową. Jeśli podasz też zużycie roczne wartość oszczędności będzie dokładniejsza

@Energetyk79 To co robimy to nasza wizja. Sami korzystamy z naszej platformy, a zadowoleni klienci, którzy do nas wracają są potwierdzeniem, że się da i
  • Odpowiedz