Wpis z mikrobloga

Toznowuja. Wymiary paczki (175x75x45). Z tego co patrzyłem na kurierem.pl, to cena rzędu 40-60zł, jest znośna, ale mógłby ktoś wytłumaczyć skąd taka rozbieżność w ofertach brokerów i np. DHLa? (gdzie za transport liczą sobie około 112zł)

Jeszcze pytanie odnośnie do pakowania - w związku z tym, że wysyłam zderzak, planowałem opakować go kartonami i folią bąbelkową. Jako, że nie mam kartonu o takich rozmiarach, to chcę owinąć go czarnym stretchem, dobry pomysł?

Potrzebuję wysłać tę paczkę do piątku max, także trochę termin nagli, więc jeżeli znajduje się tu ktoś, kto mógłby poradzić, to byłbym bardzo wdzięczny! Prosz serdecznie o pomoc i z góry dzięki Mircy (i oczywiście ewentualne Mirabelki)!

PS. Nowy wpis, bo wincyj tagów (przepraszam, am not into Wykop, więc jak popełniłem jakiś błąd, to przepraszam).

#kurier #dpd #dhl #przesylki #pytanie #kurierzy
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichalQ20: Nie no, czekałem aż to zapakuję, nie zamawiałbym, gdybym nie znał wymiarów

Edit: Wpisywałem nowe wymiary na kurierem.pl i teraz najtańsza oferta to 82zł od ETLogistik.
Edit2: A jak już podaję wymiary na stronie kuriernaczas.pl to wtedy od tego samego kuriera: ETLogistik wyświetla mi nie 82, a 130zł..
  • Odpowiedz
@nikczemny_janusz te 200 cm to pewnie żaden broker na umowie nie ma. Niestety nie jestem Ci w stanie pomóc.
Rozumiem że ty to odsyłasz do jakiegoś sklepu tak? Może napisz do sklepu i oni mają jakąś umowę z pocztexem i jakoś się dogadacie.
  • Odpowiedz
@nikczemny_janusz DHL wozi zderzaki, jak jeździłem swego czasu u nich to się trafiały średnio 2-3 razy w tygodniu :) zwykłe, owinięte stretchem, puszczone jako niestandard, to wszystko
  • Odpowiedz