Wpis z mikrobloga

Jako że obecny kontent gonza śmierdzi #!$%@?, wzięło mnie na wspominki.
Oto co znalazłem - wbrew pozorom mega głęboki filmik:

-Ogarnijcie jego wymowę! Składa sensowne i normalne zdania - dziś tylko pijacki bełkot ze słowniczkiem.
-Morda nie napuchnięta od harnasi
-Pokazując jedzenie i frytki nie mówi że "awizise na bogato"
-Optymistyczny > Zobaczcie jaka ładna pogoda
Co prawda w trakcie chlania, ale jak nie od dziś wiadomo >Akat po pracy można się piwka napić
A co dopiero w dzień chłopa, luksusy

Jedzenie nie jest przygotowane na bazie min. 2 litrów oleju na patelni


Jeśli założyć by że gonzo po 2014 kiedy zapadł mu się kontrakt z telewizją tifi zaczął regularnie wrzucać już kontent gdzie przy założeniu że:
-Ok 4 filmiki dziennie
-Średnio trwające ok 6 min.

To można stwierdzić że gonzo od 2014 wrzucił około 2700-3100 filmików o długości od 260-330 godzin

A z tymi mirrorami na yt to jest w sumie ciekawe, bo nie wiem komu się chciało przeprawiać przez to szambo, wiem że chyba kilka kanałów zostało zdjętych ale te które istnieją od 2014 zawierają naprawdę dużo kontentu.
Awizisie, legenda żyje - Znacie innego youtubera i beja którego mirrory znajdziecie na yt w takich ilościach jak filmiki gonza?
Powstaje jak feniks z szamba, jak nie on to kto inny.

Pomyślcie sobie że w ciągu kilku lat wrzucacie do sieci swoje prywatne vilogi na których #!$%@? od rzeczy i #!$%@? makao, a kilka lat później te filmiki tam dalej wiszą a ludzie nadal pamiętają.

Tak poza tym to bardzo brakuje rzecznika, a pod jego nieobecność widać spadek jakości kontentu gonza, ktoś musi przejąć pałeczkę.

#bonzo #klejnotmopsu #tiger #polskiyoutube #melin #kobra #gonzo #patostreamy
Skatedog - Jako że obecny kontent gonza śmierdzi #!$%@?, wzięło mnie na wspominki. 
...
  • 5