Wpis z mikrobloga

Jako że mieszkam w miejscu, w którym używane vinyle można dostać na każdym kroku za grosze, to zaopatrzyłem się w taką machinę do spedzania nostalgicznych wieczorów przy winie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udało się dostać za grosze bo igła i pasek do wymiany, niestety dotrą do mnie dopiero w środę, ale za to mam jutro czas żeby się rozejrzeć za ciekawą muzyką.

Dawno się tak z niczego nie cieszyłem, mam sporo nowoczesnego sprzętu ale duszy w nim nie ma za grosz, trzymajcie kciuki za jutrzejsze łowy muzyczne ;)

#audio #gramofon #vinyl #nostalgia
Pobierz Triplesix - Jako że mieszkam w miejscu, w którym używane vinyle można dostać na każdy...
źródło: comment_dHBen6Sml6FuxJs1exyYGEBU4mz94MOG.jpg
  • 9
@euklides: w Niemczech w okolicach Monachium, co weekend na każdym rogu są pchle targi gdzie ludzie sprzedają mnóstwo vinyli z dawnych lat, często są to płyty warte sporo więcej niż 1€ które jest chyba zwyczajową ceną ;) Ludzie po prostu wyrzucają na takich targach kolekcje odziedziczone po ojcach czy dziadkach nie bardzo widząc w tym jakąś większą wartość.
@euklides: blablacar za 20 euro i jedziesz ;) w ramach ciekawostki taki fakt: w DE, a przynajmniej na Bawarii, większości niestandardowych/niepotrzebnych/dziwnych rzeczy nie można wyrzucić do śmietnika- trzeba wywieźć na specjalne wysypisko i wlożyć do jednego z dziesiątek podzielonych na kategorie kontenerów.

W Monachium jest hala, na którą trafiają rzeczy które nadają się do użytku, a mimo to zostały wywiezione na wysypisko, nazywa sie to Halle 2 w okolicach München-Pasing i
@Triplesix: Jak znajdziesz Rogera Watersa "Amussed to death" to bierz w ciemno - na pewno odkupię. Fajna pasja, zwłaszcza jeśli masz dostęp do tanich płyt, bo w Polsce coraz trudniej kupić tanio. Teraz tylko musisz złote kable dokupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)