Wpis z mikrobloga

@eryk-polska: Cóż nie popieram samosądów, ale Tunezyjczyk z pewnością był lepszym mieszkańcem naszego kraju niż ten przestępca. Seba był chojrakiem zawadiaką aż nie trafił na równego sobie wtedy przegrał z kretesem.
Mógł mu Arab tym nożem #!$%@?ć rękę to byłaby to współmierna kara do czynu
@eryk-polska: Chłopak co colę ukradł - uważaj bo jeszcze mi się go szkoda zrobi.

Był już wcześniej skazywany za rozboje czyli przestępca recydywista. Nie popieram zabójstwa za taki czyn. Obcięcie ręki byłoby wystarczającą karą
@microbid: Tagi jak już xD Miłej zabawy jak jesteś ciekawy mojej dalszej twórczości to daj suba, będziesz na bieżąco. Pod koniec roku zrobisz mi jakąś kompilację to będę miał co dzieciom pokazywać.
@kubica941: Nie dalej jak wczoraj odezwał się taki sam bystrzak, któremu raz wbita w głowę nazwa nie pozwala na użycie równoznacznej. Mnie już wystarczy nurzania się w twoich "mądrościach". Widać jak na dłoni, żeś sam "patus".
@microbid: Patus jak patus przynajmniej nie mam założonej kartoteki na komendzie, ani wyroku w papierach jak Daniel. Ale cóż jeśli pare wpisów na stronie ze śmiesznymi obrazkami pozwoliło ci wytworzyć taki obraz to gratuluję dedukcji.
@microbid: Siebie wyrażam w realnym życiu pod prawdziwym wizerunkiem i nazwiskiem. Tu jestem performerem zawadiaką pod pseudonimem.

W nagłówku pewnej strony z dna ogólnodostępnego internetu możemy przeczytać:

The stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.

Only a fool would take anything posted here as fact.


Polecam zapisać to nad monitorem i czytać za każdym razem gdy wchodzisz do internetu.