Wpis z mikrobloga

To tak jak z Bogiem milosiernym - kocham cie nad życie ale nie mogę ci dać szczęścia bo musisz przejść ten #!$%@? tor przeszkód na ziemi która cię ogranicza i daje ci raka żeby się dowiedzieć czy wytrzymasz to upokorzenie (chociaż jestem wszechwiedzący i powinienem to wiedzieć). Nie mówcie że ludzie sami sobie to wybrali bo jakiś murzyn zerwał banana z drzewa. To tak jakby matka na rozgrzanym blacie położyła cukierki dla dziecka - no super milosciwa jesteś #!$%@? xdxd
#religia ##!$%@? #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 7
@Volt224: Jesteś taki jakim cię stworzyłem, więc jeśli stworzyłem cię złego to będziesz się smażył na #!$%@? w środku ziemi w wiecznych męczarniach i już nigdy nie zaznasz ukojenia. Ale cię kocham ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Volt224: ale Ty masz dziecinnie naiwne pojęcie o moralności. To nie chodzi o jakiegoś banana, tylko o kondycje naszej duszy - czy mamy upodobanie w tym co dobre, czy wolimy to co złe (bo zwykle łatwe), oto żeby instynkty nie zdominowały sumienia (rozumu), przede wszystkim o pragnienie przyjaźni z Bogiem.

Wszyscy się potykamy, tracimy głowę i wizja łatwych przyjemności odbiera nam rozum, ale chodzi o stałą postawę. Ludzką rzeczą jest upadać,
@Volt224: no przecie by się roztopiły, znaczy się cukierki te, i trzeba by szorować ten blat
prześpij się i wymyśl coś lepszego

a wykraczając trochę poza chrześcijaństwo:
ten #!$%@? tor przeszkód to własnie sposób w jaki Bóg poznaje samego siebie
no cóż, jesteś Jego częścią więc daj z siebie wszystko