Wpis z mikrobloga

@miracless: wehikuł czasu na sylwestrze? Pffff
Nawet mi Ciebie nie żal, tylko The Doors - The End i na pewno by nikt nie narzekał, wszyscy by się świetnie bawili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli była to zwykła przytupajka, a nie jakiś bankiet dla VIP-ów to nie wiem czemu się dziwisz (chociaż vipy też pewnie by się chętnie do Zenka Martyniuka pobawili)
@miracless: jestem chory, więc sylwestra miałem przed TV i z ciekawości skakałem po kanałach transmitujących te miejskie sylwestry. TVN w stolycy tak dość ogólnie popowo jechał, Polsat i Katowice miały lata '80, ale Zakopane na TVP2, to była jedna wielka potańcówka. Co przełączyłem, to disco albo około disco.
Tak to już jest - oficjalnie nikt nie słucha, ale każdy się przy tym najlepiej bawi
@miracless discopolo to gowno i tylko podludzie się przy tym bawią. Szanuję mireczku, po prostu na przyszłość mówcie co gracie i dodajcie do repertuar Maanamu, perfectu I dużo polskich skocznych kawałków. Jak już musicie grać disco to polecam coś z omd, Depeche mode czy modern talking
@miracless discopolo to gowno i tylko podludzie się przy tym bawią. Szanuję mireczku, po prostu na przyszłość mówcie co gracie i dodajcie do repertuar Maanamu, perfectu I dużo polskich skocznych kawałków. Jak już musicie grać disco to polecam coś z omd, Depeche mode czy modern talking
@miracless boże co za wysyp fanów disco polo powyżej. Oni by byli w tym gronie, które by Ci kazalo grać ten syf. I jeszcze to #!$%@? że do wódki najlepsze, jasne :-D ze znajomymi robiliśmy imprezy co tydzień, zawsze z muzyką, tańcami i zawsze do rana, nigdy nikomu by do głowy nawet nie przyszło żeby disco polo włączyć. Jest tyle świetnej polskiej muzyki do zabawy, starej muzyki. Mr Zoob, Maanam, Bajm, Lady
@miracless: bo muzyka disco-polo jest dobra do tańca i zabawy? Przecież kuźwa ciężko tańczyć przy jakimś techno, czy Mozarcie? Dziwi mnie, że taki z Ciebie muzykant, a nie wiesz, że są różne typy tańca ;-)