Wpis z mikrobloga

Mój współlokator jest ukraincem, najbardziej chytrym #!$%@? pod słońcem. Możecie mi Wierzyc, bądź nie, ale na jedzenie miesięcznie wydaje 200 zł. Non stop #!$%@? makaron z parowkami. Jest tak chytry że znosi do domu rzeczy, które ludzie wyrzucają np ostatnio przyniósł taki wieszak na pranie, innym razem głośniki z jakiejś starej unitry. Wszystkie te szpeje ma zamiar zabrać na Ukraine, chyba będzie musiał jakiegoś jelcza nająć żeby to wszystko zmieścić , a i tak coś mi się wydaje że będzie musiał zrobić 2 kursy bo na raz się nie zaladuje. To nie Niemcy wykupują Polskę tylko ten #!$%@? po trochu wywozi wszystko co jest. Nawet słoiki po ogorkach czy salatce jadą na Ukrainę bo przydadzą się na przetwory w przyszłości. Jakby na Ukrainie nie było słoików ja #!$%@?. Oby na granicy go nie puścili z tymi sloikami. Musiałby się chyba wracać do poznania, bo przecież szkoda wyrzucić. Tam skąd pochodzę o takim czlowieku jak on mówi się że burą suke do Warszawy by gonił. Tak przy okazji. Nie potrzebuje ktoś słoików? #truestory
  • 179
  • Odpowiedz
@Axiss: kiedyś pisałem na mikro pod jednym z popularnych tagów gdzie ludzie zarabiają 15k. Wystarczy poszukać ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@bezfest_onar:

a tam sie wpaja im pogarde do tych co nie pracują w tych szklanych wieżowcach, żeby było wieksze przywiązanie psa do pasterzea

Dokładnie, pracując w korpo musisz obejrzeć codziennie rano film propagandowy o tym że ludzie nie pracujący w korpo to podludzie którzy grzebią w śmietnikach. Do tego masz test w którym zaznaczasz kim gardzisz, i jak zaznaczysz że nie gardzisz śmietnikarzem to cie wyrzucają.
#!$%@? skąd się biorą
  • Odpowiedz
@PSZMO: Problem w tym, że w Polsce nawet jak masz ambicje i się baaardzo starasz, to i tak można się znaleźć w czarnej dupie, bo na każdym kroku są kłody pod nogami. Zapytaj się młodych ilu chce tu dożyć emerytury i w jakich warunkach aktualnie pracują.
  • Odpowiedz
@PSZMO: do siebie? a to moja wina że polikwidowali cały przemysł w polsce, że prywata się uwłaszczyła i wyprzedała za grosze, że zwalniali ludzi jak psy, że wprowadzili umowy smieciowe i tysiąc innych zbrodni na ludzkości
  • Odpowiedz
Wykop tak bardzo śmiał się z bonzo że grzebał w śmieciach, ze aż te żarty stały się niesmaczne do tego stopnia że czarnolistuje ten tag. Ale jak już mirek jeden z drugim grzebie w śmieciach to jest wszystko fajnie i w porządku. Co za hipokryzja, pewnie ci grzebiący najbardziej śmieli się z bonza.
  • Odpowiedz
@PSZMO: pokaz mu OLX dzial "oddam" bedzie wniebowziety :D kiedys jak jednemu pokazalem to nie mogl uwierzyc, ze ludzie za darmo oddaja np. telewizor :D
  • Odpowiedz
@PSZMO: Będę miał bekę jak ten ukrainiec kiedyś się dorobi i zostanie oligarchą xD a ty będziesz siedzieć z grupką bachorów na 500+ i narzekać na ukraińców niszczących polskę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z jednej strony takie cebulactwo może nas odrzucać, z drugiej strony ten człowiek pochodzi z mega nieprzyjemnego do życia, ubogiego kraju i jest pewnie takiego oszczędzania i kombinowania nauczony. Szczególnie, jak mieszka teraz w bardziej cywilizowanym i droższym do życia miejscu.

Moja babcia i jej sąsiedzi z osiedla - starsze osoby - też czasem przynoszą do domów rzeczy, które ktoś zostawił obok śmietnika. Jakieś meble, drobne sprzęty elektroniczne itp. Tak to widocznie
  • Odpowiedz
@bezfest_onar: Polska gospodarka jest bardziej uprzemysłowiona niż np. francuska, więc trudno powiedzieć żeby w Polsce był "polikwidowany cały przemysł". Dobrowolna umowa cywilno-prawna między pracodawcą a pracownikiem nie jest zbrodnią na ludzkości.
  • Odpowiedz