Wpis z mikrobloga

Mój współlokator jest ukraincem, najbardziej chytrym #!$%@? pod słońcem. Możecie mi Wierzyc, bądź nie, ale na jedzenie miesięcznie wydaje 200 zł. Non stop #!$%@? makaron z parowkami. Jest tak chytry że znosi do domu rzeczy, które ludzie wyrzucają np ostatnio przyniósł taki wieszak na pranie, innym razem głośniki z jakiejś starej unitry. Wszystkie te szpeje ma zamiar zabrać na Ukraine, chyba będzie musiał jakiegoś jelcza nająć żeby to wszystko zmieścić , a i tak coś mi się wydaje że będzie musiał zrobić 2 kursy bo na raz się nie zaladuje. To nie Niemcy wykupują Polskę tylko ten #!$%@? po trochu wywozi wszystko co jest. Nawet słoiki po ogorkach czy salatce jadą na Ukrainę bo przydadzą się na przetwory w przyszłości. Jakby na Ukrainie nie było słoików ja #!$%@?. Oby na granicy go nie puścili z tymi sloikami. Musiałby się chyba wracać do poznania, bo przecież szkoda wyrzucić. Tam skąd pochodzę o takim czlowieku jak on mówi się że burą suke do Warszawy by gonił. Tak przy okazji. Nie potrzebuje ktoś słoików? #truestory
  • 179
  • Odpowiedz
@ktos12356: @PSZMO: Co wyście się tak do niego #!$%@?? Znajdźcie magiczną receptę na bogactwo milionów polaków z fajnym zawodem którzy zarabiając nawet 3-4k mają do utrzymania mieszkanie, samochód, lodówkę i jakieś rozrywki. Nie każdy mieszka w wielkim mieście gdzie jakakolwiek praca jest na pstryknięcie palcem, a wyrabiając kursy człowiek staje się niewolnikiem poprzez PUP. W dupie żeście byli i gówno widzieli.

A no tak, zmień pracę weź kredyt.
  • Odpowiedz
Znajdźcie magiczną receptę na bogactwo milionów polaków z fajnym zawodem którzy zarabiając nawet 3-4k mają do utrzymania mieszkanie, samochód, lodówkę i jakieś rozrywki.

@Axiss: a ktoś mi płaci za to? Martwię się o siebie a nie innych.

Nie każdy mieszka w wielkim mieście

to niech się przeprowadzi albo pracuje zdalnie ( ͡°
  • Odpowiedz
@Axiss: oni myślą że są bogami bo #!$%@?ą w jakimś korpo po 12 godzin a tam sie wpaja im pogarde do tych co nie pracują w tych szklanych wieżowcach, żeby było wieksze przywiązanie psa do pasterzea
  • Odpowiedz
@PSZMO a ma na imię Artur? Bo też mieszkałem z tam ukraincem co jadl tylko makaron z parowkami, i najtańsze płatki z mlekiem. Do tego ze dwa słoiki stały jak się wprowadziłem, ale nie wiem czy więcej zbierał, bo się wyprowadził po tygodniu
  • Odpowiedz
@Axiss : Sam wychodzisz na durnia jak dajesz się wkręcać w takie gierki. A zielonka sam troluje gdzie popadnie i tylko Ty geniuszu nie połapałeś się w całej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oni myślą że są bogami bo #!$%@?ą w jakimś korpo po 12 godzin a tam sie wpaja im pogarde do tych co nie pracują w tych szklanych wieżowcach, żeby było wieksze przywiązanie psa do
  • Odpowiedz
@Axiss: o czym ty pleciesz, koleś swoją postawa i osiągnięciami przegrywa dyskusje na starcie. Co mam go przeprosić że mu w życiu nje wyszło? Każdy jest kowalem swojego losu i jeśli mu coś w życiu nie wyszło to powinien mieć pretensje wyłącznie do siebie. Niech sprzeda nerke to będzie miał dużo kasy
  • Odpowiedz