Wpis z mikrobloga

Mój współlokator jest ukraincem, najbardziej chytrym #!$%@? pod słońcem. Możecie mi Wierzyc, bądź nie, ale na jedzenie miesięcznie wydaje 200 zł. Non stop #!$%@? makaron z parowkami. Jest tak chytry że znosi do domu rzeczy, które ludzie wyrzucają np ostatnio przyniósł taki wieszak na pranie, innym razem głośniki z jakiejś starej unitry. Wszystkie te szpeje ma zamiar zabrać na Ukraine, chyba będzie musiał jakiegoś jelcza nająć żeby to wszystko zmieścić , a i tak coś mi się wydaje że będzie musiał zrobić 2 kursy bo na raz się nie zaladuje. To nie Niemcy wykupują Polskę tylko ten #!$%@? po trochu wywozi wszystko co jest. Nawet słoiki po ogorkach czy salatce jadą na Ukrainę bo przydadzą się na przetwory w przyszłości. Jakby na Ukrainie nie było słoików ja #!$%@?. Oby na granicy go nie puścili z tymi sloikami. Musiałby się chyba wracać do poznania, bo przecież szkoda wyrzucić. Tam skąd pochodzę o takim czlowieku jak on mówi się że burą suke do Warszawy by gonił. Tak przy okazji. Nie potrzebuje ktoś słoików? #truestory
  • 179
  • Odpowiedz
@bezfest_onar: Margines społeczny nie jest większością w Polsce, bo jak sama nazwa wskazuje jest to margines społeczeństwa. Marginesowi nigdy nie żyje się zbyt dobrze i tak powinno być.
  • Odpowiedz
@ish_waw: ALE TEN MARGINES TERAZ WYBRAŁ PREZYDENTA I RZĄD, TERAZ CZAS UWAGI SKUPIA SIĘ NA TYM MARGINESIE, JAK SŁYSZE BÓL DUPY LUDZI O 500 PLUS CHOĆ SAM NIGDY NIE KORZYSTAŁEM Z ŻADNYCH ZASIŁKÓW, TO JESTEM ZDETERMINOWANY GŁOSOWAĆ W NASTĘPNYCH WYBORACH
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: HAHAHA PRZXECIEŻ ZASIŁKI TO JEST PROMIL WYDATKÓW PAŃSTWA, TO CO LEPSZE OŚMIORNICZKI ALBO DOTACJE DO JANUSZEXÓW???

NA ZACHODZIE PAŃSTWO WOLI DAĆ ZASIŁEK, NIŻ POTEM DOPŁACAĆ DO PRZEPEŁNIONYCH WIĘZIEŃ JAK W POLSCE
  • Odpowiedz
@bezfest_onar: xD #!$%@? sie o kilka mln zł za ośmiorniczki a kilkadziesiąt mld zasiłków to promil xD to co #!$%@? myślisz że członkowie rządu mają #!$%@?ć parówki z ziemniakami? xD przecież to jest śmieszne. Wszyscy wyborczy pisu są śmieszni xD
Czyli twój pomysł na naprawę polski: zlikwidować więzienia i obiady członków rządu a za to rozdać ludziom pieniądze. GL brother xD
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: A JA PROPONUJE DAĆ RACHUNKI TYM WSZYSTKIM BIZNESMENOM I NIECH OPŁACAJĄ PRACOWNIKOM MIESZKANIA, LEKARZA I ŻYWNOŚĆ A PŁĄCĄ TYLKO 300 ZŁOTYCH KIESZONKOWEGO, CIEKAWE CZY TO DLA NICH BĘDZIE KORZYSTNE, ACZ SPRAWIELIWSZE PRAWDA???
  • Odpowiedz