Wpis z mikrobloga

@sbuasha: Zgadzam się w 100% ale nie mamy tutaj do czynienia z gimbusem lub z pato karyną więc weź proszę pod uwagę to, ze ta osoba prawdopodobnie jest lekko upośledzona i być może niekoniecznie rozumie jak bardzo jest to głupie. W każdym razie śmieszkowanie z takiej osoby to wstyd, zarówna dla OPa jak i osób komentujących to w taki sposób.
@BackToTheFuture: nie wiem czy podawanie personaliów tej osoby to dobry
@TurboTapir: Uważam, że dawanie czegokolwiek za darmo szkodzi tym ludziom spychając ich w jeszcze większą nieporadność życiową. Można mieć inne poglądy polityczne/religijne/na życie ale zarządzanie cudzym majątkiem jest bardzo słabe.
Nie uważam też, że miniaturka, gdzie jej twarz ma 2x2 piksele jest upublicznieniem wizerunku ;)
Nie mam też żadnego przeszkolenia psychiatrycznego aby oceniać cudzą niepełnosprawność, zwłaszcza na podstawie profilu na fb a Ty przyjąłeś to jako pewnik co jest zwyczajnie głupie.
@TurboTapir: mam pomysł - kup od @dominik949 telefon i jej podaruj. Wraz z aktywowanym numerem, potem do niej zadzwoń i powiedz jej, żeby nie brała przykładu z gimbopatoli, bo potem jest oceniana tak jak jest oceniana (#!$%@?, ja rozumiem, że można takie rzeczy pisać jak jest się w gimnazjum, albo jest się niepełnosprawnym umysłowo i bierze przykład z niewłaściwych osób, ale nawet trzydziestoletnie Karyny na badu piszą "szlachta nie pracuje", chociaż
@dominik949:

Uważam, że dawanie czegokolwiek za darmo szkodzi tym ludziom spychając ich w jeszcze większą nieporadność życiową


nie oceniam celowości oddawania czegoś ludziom za friko. jestem zdania ze każdy powinien zapracować na swoje dobra. Ale wiem też ze niektórzy mają to utrudnione z tego czy innego powodu i często nie z ich winny więc można sie wtedy z własnej woli podzielić.

Można mieć inne poglądy polityczne/religijne/na życie ale zarządzanie cudzym majątkiem
Oczywiście, ale pomaganie to luksus na który stać każdego :D


@TurboTapir: Pomoc to pozwolenie komuś na normalne życie. Jeśli ktoś ma telefon, który umożliwia mu znalezienie pracy, a co więcej ma też dostęp do internetu to pomocy nie potrzebuje.
@TurboTapir: ( ͡° ͜ʖ ͡°) żebyś wiedział z czym ja muszę pracowaç i co udało mi się osiągnąć. Ale to dlatego, że nikt by mi nie dał nic za darmo. Jakbym dostawał zasiłki, darmowe telefony itd. to oczywiście nie pisałbym szlachta nie pracuje, po prostu siedziałbym na kanapie i użalał się nad swoją chorobą a tak w pracy użalam się nad swoją chorobą:)
@schizotypowycynik: szanuje motzno. ja też sie brzydze lewactwem też niczego nie dostałem i niczego nie chce na wszystko chce Zarobić sam. Ale gdybyś był upośledzony miałbyś takie same szanse? czasami warto pomagać i nie mowie tutaj o tej Pani tylko ogólnie.

@duncanidaho2: rozumiem że istnieje sztywna definicja czego pomoc ma dotyczyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@loczyn: czemu mam wrażenie że nie sprawdziłeś jej profilu i
rozumiem że istnieje sztywna definicja czego pomoc ma dotyczyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie. Powiedziałem co ja rozumiem przez pomoc. Jeśli masz ochotę dać komuś coś za darmo rób co chcesz. Ja jednak uważam to za marnotrawstwo.