Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w pracy wszyscy rozmawiali o swoich sylwestrach, każdy idzie gdzieś na super domówki, sale, gdzieś z drugą połówką. A ja? Nawet mnie nikt nie zaprosił nigdzie. Nawet moi rodzice się będą bawili lepiej ode mnie a mają 60 na karku. Jest mi tak po ludzku smutno. Mam nadzieję mireczki, że jak najmniej z Was będzie musiało przeżywać to co ja. Życzę Wam udanych sylwestrów i szczęśliwego nowego roku!

#oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #tfwnogf #sylwesterzwykopem #przegryw #gownowpis
  • 14
@zydomasonski_lewak mialem takich znajomych. Kilku co prawda ale jednak. Jak ich odcialem razem z pepowiną, zaczęli starać się utrzymywać kontakt, a że zazwyczaj pomoc potrzebna była na studiach i w tym czasie ich odcialem... Ja teraz cieszę się życiem zarabiając dość dobrze jak na 1.5 roku po studiach, choć wiem, że da radę dużo wiecej, a oni utknęli w rodzinnym mieście nie kończąc studiów i są robotami na prostych stanowiskach. Taka postawa
@zydomasonski_lewak: Nie wiem ile masz lat, ale może jesteś w wieku 30+, gdzie ludzie albo traktują Sylwestra jak każdy inny dzień w roku, bo nie wyjdą nigdzie ze względu na pracę/gówniaki albo idą na zorganizowane bale sylwestrowe, gdzie idzie się ze swoją drugą połówką.
Głowa do góry Mireczku, masz nas :-) Ja Cię zapraszam na Sylwestra z wypok peel ( ͡° ͜ʖ ͡°)