Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dodam wam trochę otuchy #chwalesie
Jestem życiowym leszczem, takim średniakiem pod każdym względem. Nawet zaoczne nie wyszły więc wykształcenie średnie. Wszystko średnie a zarobki niskie :p
Nic tylko usiąść i zaszlochać.
Ale poznałem mój obecny #rozowypasek
I wiatr w żagle.
Jeśli pojawi się w waszym życiu ta osoba, to wszystko się zmienia. Obiektywnie nie miałem żadnej szansy na wykształconą 7/10 ale wykorzystałem dar od losu. Zrobiłem dla niej prawko, kupiłem brykę. Staram się bardziej w robocie - dostałem podwyżkę i premię na święta. Chce się żyć :D Jedyne co mi pomogło, to wiara. Mamy wspólny fundament, jesteśmy religijni. Doceniła to jakim jestem mężczyzną i dała mi szansę. I jest wspaniale. W te wakacje planuję oświadczyny.

Mirki, nie ma co użalać się nad własnym losem, tylko wziąść się w garść. Trzeba zejść na ziemię, skończyć marzyć o 8/10, 9/10/, 10/10
To są puste i pogubione kobiety, niech się zadręczają w próbach upolowania samca alfa. Jest tyle porządnych, slicznych i normalnych dziewcząt. Ale musicie pokazać, że też jesteście normalni i porządni. A potem to miodzio.
#zwiazki #coolstory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 20
  • Odpowiedz
Jedyne co mi pomogło, to wiara.


@AnonimoweMirkoWyznania: czyli ciężka praca, determinacja i dyscyplina wewnętrzna nie miały nic wspólnego z Twoją podwyżką i kupnem samochodu, wystarczyło wierzyć? Daj znać w co wierzysz, też spróbuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie ważna skala, ale przez takie posty stulejarze myślą, że jak tylko będą mieli partnerkę to się wszystko magicznie zmieni. OP mogłeś to osiągnąć dużo wcześniej, ale byłeś po prostu leniwy, lepiej zwalić na coś, że nie odniosło się sukcesu, zamiast szukać tego w sobie, potem jak już miałeś różowego to tak było ci głupio i zacząłeś coś robić, bo bałeś się, że możesz stracić ją swoją nieporadnością

  • Odpowiedz
OP: @mati1990: to siedzi tylko w twojej głowie. Bądź sobą. Zastanów się nad jedną rzeczą która wydaje ci się w drugim człowieku najbardziej poządana. Potem się zastanów gdzie najłatwiej ludzi o tej cesze spotkać. I w końcu spotkasz tam.
@szwejku:
@mazakk94: od sierpnia 2016
@Chudzinx: kobiety są świadome swojej urody, a uroda nie trwa wiecznie. Laski z górnej półki działają pod presją czasu i znalezienia samczyka alfa,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Lol, jeśli facet jest sredni z wyglądu to powinien miec cos w sobie, np intelekt. Nie sam wyglad jest najwazniejszy. Ale Ty i tak wiesz lepiej na co kobiety zwracaja uwagę, po czym piszesz "wziąść", nie mam pytań :)
Co do drugiej części Twoich zenujacych wypocin, to miej sobie nawet mocne 3/10 jak lubisz, ale nie opowiadaj bzdur, że piekne kobiety sa puste, bo widocznie przyciagales takie, ato świadczy wyłącznie o
  • Odpowiedz