Wpis z mikrobloga

Zabrzmi jak ból d--y ale c--j tam.

Jako dziecko czanów coś tam wiem o niszczeniu ludziom życia czy trollowaniu. Widziałem nie jedną taką akcję (najdrastyczniejszy przykład to Szogun (do którego śmierci przyczyniły się wykopki - ale to nieistotne)). Można powiedzieć, że przestały robić na mnie wrażenie tego typu akcje. Jednak na wykopie widzę jakąś podwójną moralność. Niedawno był na topie temat nieśmiesznej jutuberki @Mohiro której ktoś w-----ł szybę w oknie. Oczywiście 95% wykopu stanął obroną za nią, zwłaszcza poznając cały kontekst sytuacji - że to akcja anonów z #karachan i w ogóle trollowanie niepełnosprawnego Łukasza (nie popieram w c--j) - no generalnie wypowiedzi na ten temat były jednostronne i potępiały anonów.

A teraz sytuacja z Tigerem i Kobrą. Zaczyna się od wysyłaniu donosów do hotelu, w którym spędzają kilka dni, przed chwilą w gorących widziałem donos do MOPS's, kolejny geniusz wpadnie na to by zamówić im pizzę, następny na to by dziwkę z roksy. I tak się napędzacie i jest śmiesznie, plusujecie sobie, komentujecie. Czym się różnicie tutaj od anonów z karachana? W sumie niczym prócz tego, że tutaj jesteście mniej anonimowi. Też trollujecie niepełnosprawne osoby, nakręcacie się coraz bardziej i w końcu jakiś debil faktycznie im napsuje tyle w życiu, że to się skończy czymś w stylu w--------m szyby w oknie Bazyliszka. Albo gorzej.

Takie tam przemyślenia.

Już pomijając to, że moderacja ma w dupie i pozwala na ten cały trolling, zamawianie dziwek, donosy do hotelu - a moim zdaniem to trochę wbrew regulaminowi.

PS: zanim napiszecie, że Tiger sam prowokuje do tego typu sytuacji - @Mohiro też prowokowała no i w------i jej szybę w oknie a potem płacz i zgrzytanie zębów a wykop chórem "to skandal".

#bonzo #tiger #polskiyoutube #boldupy
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jerry664: Ja pierwszy film w całości obejrzałam akat dość niedawno - ten z zapowiedzią wigilii, generalnie nie ogarniam do końca kto z kogo sobie tam robi jaja, ale co do robienia sobie ich z "naszej" dwójeczki nie mam wątpliwości, reszty ziomków nie kojarzę. Jak oglądam natomiast jego filmy kręcone w domu, porównałam te przed wypadkiem i po - wtedy, gdy jego mowa się pogorszyła jak u upośledzonego dziecka - to
  • Odpowiedz
@Jerry664: dokladnie, ja rowniez czesto slucham w tle co sobie pierdzi pod nosem Prince Pomocy Spolecznej bo po prostu przyzwyczilem sie do tego i tyle. Żal mi trochę, ze jestesmy wrzucani do jednego worka z afete i tą fala atencjuszy oraz że ktos twierdzi, że skoro ogladam tajgeikobra to muszę się nimi dowartościowywać.
  • Odpowiedz
@Foliarz: Początkowo plusnałem, ale zauwazylem, ze napisales to ty. Najwieksze dno moralne jakie moze byc :) w ogole jak mozesz miec czelnosc kogos pouczac? I nie mowie tu o tej rurce, bo akurat tu bylo mi cie troche zal
  • Odpowiedz
Typowe wykopki tutaj zjebmy komuś życie będzie fajnie xDDD
XDDDXDDDD
Imho Ci co donieśli na melinów, czy OPa to s---------y życiowe.
O JEJ K---A ZAŻARTOWAŁ ŻE WRZUCIŁ RURKE DO SAMOLOTU HALO BAGIETY ZABIJCIE GO
O NIE MELINY POPILI ZA PIENIĄDZE Z MOPSU PANIE PROKURATORZE 2 DOŻYWOCIA ALBO 3
Niedługo strach będzie coś w necie napisać przez takich zjebów OOOOoo 2 lata temu napisał że film ściągnął O LECI NA POLICJE
Ludzie ogarnijcie
  • Odpowiedz
Czym się różnicie tutaj od anonów z karachana? W sumie niczym prócz tego, że tutaj jesteście mniej anonimowi. Też trollujecie niepełnosprawne osoby, nakręcacie się coraz bardziej i w końcu jakiś debil faktycznie im napsuje tyle w życiu, że to się skończy czymś w stylu w--------m szyby w oknie Bazyliszka. Albo gorzej.


@Foliarz: Mądrze gada, polać mu!
  • Odpowiedz
Jako dziecko czanów coś tam wiem o niszczeniu ludziom życia czy trollowaniu.


@Foliarz: rozumiem, że już wysłałeś maile do Johna Podesty i innych z przeprosinami za powielanie kłamstw o #pizzagate?
A co do meritum posta - oczywiście się zgadzam. Ale przed pouczaniem innych przed niszczeniem komuś życia, warto zastanowić się nad swoją aktywnością
  • Odpowiedz
oglądanie Bonza, wszelkich programów typu "Rolnik szuka żony" czy "Obojętnieco Shore" niby dla heheszków służy jednemu - podbudowaniu i tak wątłej inteligencji takiego osobnika


@MissCthulhu: Bez sensu. Naprawdę wydaje ci się, że ktoś widząc gotującą kobrę myśli sobie: "o, ja jestem od niego mądrzejszy!" i klepie się po plecach? xD To właśnie w takich postach jak twój i reszty bieda-elity widać desperacką próbę podbudowania swojego ego pokazując oglądanie bonza jako
  • Odpowiedz
@Foliarz: Można być osobą niepełnosprawną intelektualnie, a można też być łaknącą atencji ludzką s---------ą, przy okazji niepełnosprawną intelektualnie.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: też zawołam. Dodam, że moderacja jakoś specjalnie nie usuwała tych filmów. Na głównej na pewno to było, nie wiem czy już wtedy na wykopie był płomień. Mocno wykopki bekę cisnęli z niego w komentarzach. Moderacja usunęła, jak koleś już się powiesił.
  • Odpowiedz