Wpis z mikrobloga

Zabrzmi jak ból dupy ale #!$%@? tam.

Jako dziecko czanów coś tam wiem o niszczeniu ludziom życia czy trollowaniu. Widziałem nie jedną taką akcję (najdrastyczniejszy przykład to Szogun (do którego śmierci przyczyniły się wykopki - ale to nieistotne)). Można powiedzieć, że przestały robić na mnie wrażenie tego typu akcje. Jednak na wykopie widzę jakąś podwójną moralność. Niedawno był na topie temat nieśmiesznej jutuberki @Mohiro której ktoś #!$%@?ł szybę w oknie. Oczywiście 95% wykopu stanął obroną za nią, zwłaszcza poznając cały kontekst sytuacji - że to akcja anonów z #karachan i w ogóle trollowanie niepełnosprawnego Łukasza (nie popieram w #!$%@?) - no generalnie wypowiedzi na ten temat były jednostronne i potępiały anonów.

A teraz sytuacja z Tigerem i Kobrą. Zaczyna się od wysyłaniu donosów do hotelu, w którym spędzają kilka dni, przed chwilą w gorących widziałem donos do MOPS's, kolejny geniusz wpadnie na to by zamówić im pizzę, następny na to by dziwkę z roksy. I tak się napędzacie i jest śmiesznie, plusujecie sobie, komentujecie. Czym się różnicie tutaj od anonów z karachana? W sumie niczym prócz tego, że tutaj jesteście mniej anonimowi. Też trollujecie niepełnosprawne osoby, nakręcacie się coraz bardziej i w końcu jakiś debil faktycznie im napsuje tyle w życiu, że to się skończy czymś w stylu #!$%@? szyby w oknie Bazyliszka. Albo gorzej.

Takie tam przemyślenia.

Już pomijając to, że moderacja ma w dupie i pozwala na ten cały trolling, zamawianie dziwek, donosy do hotelu - a moim zdaniem to trochę wbrew regulaminowi.

PS: zanim napiszecie, że Tiger sam prowokuje do tego typu sytuacji - @Mohiro też prowokowała no i #!$%@? jej szybę w oknie a potem płacz i zgrzytanie zębów a wykop chórem "to skandal".

#bonzo #tiger #polskiyoutube #boldupy
  • 95
@Foliarz: tutaj muszę się z tobą zgodzić Sitko. ale wiesz, to są głupki i ułomki - oni nie wezmą do siebie tego co tutaj napisałeś. nie pozostaje nic innego jak robić to co ja czyli po prostu zgłaszać szkalujące i namawiające do jakiś przykrych na tigera działań posty do hejstop itp organizacji. czasami jak mi się nudzi to wysyłam kilkanaście takich donosów na stalking i nękanie dziennie. mam nadzieje, że te
@Foliarz: Spoko ale nie rób z Bazyliszka świętej bo sama #!$%@?ła na tego niepełnosprawnego ze swoimi koleżkami z karachana. A jak karachany #!$%@?ły jej okno to nagle ona taka biedna a karachany takie złe że niepełnosprawnemu nawet nie przepuszczą (mimo że sama to robiła). Zabawne jest też jak usuwa swoje filmiki niepasujące do wykreowanego obrazu pokrzywdzonej xD